Albatross System Sp. z o.o.

Opinie o Albatross System Sp. z o.o.

Natalia W.

Nie zgodzę się z opinią wystawioną przez użytkownika KM. Przed przyjściem do pracy do Albatross, jak większość z nas postanowiłam przeczytać opinię o pracodawcy i trafiłam na opinię użytkownika wyżej. Po jej przeczytaniu troszkę się zraziłam. Jednak mimo wszystko zaryzykowałam i nie żałuję ! Pracuje w firmie już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Szef bardzo szanuje i docenia swoich pracowników, ich czas i pracę. W firmie panuje rodzinna atmosfera. Szkolenie na dane stanowisko jest bardzo rozwinięte, wszystko dobrze i jasno wytłumaczone. Firma daje możliwość nauki i rozwoju. Polecam pracę w tej firmie z czystym sumieniem.

KM

Wysokie wymagania, taka sobie pensja, wymagana elastyczność (telefony i smsy późnym wieczorem), szef może ci zdalnie kazać pracować w weekend, brak szkoleń, omijać szerokim łukiem.

Trans-Bene

Navifleet działa na tych urządzeniach. Ani raz się nie zawiesiły przez ponad rok. mam na 9 autach. POLECAM!

Zostaw opinię o Albatross System Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albatross System Sp. z o.o.