Opinie o Albatross System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Albatross System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Albatross System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albatross System Sp. z o.o. w Warszawa

Niestety Nowy wpis

Otrzymałem ofertę pracy w dwóch rolach za jedną pensję

To nie są lata 90 Nowy wpis
@Niestety

Wieki temu miałem podobnie, najlepiej abym jeszcze nie miał problemu z pracą po godzinach i w dni wolne^^

Ilona Nowy wpis

padła tu kiedyś opinia na temat rozstawiania ludzi po kątach i ciekawa jestem w zasadzie czy wciąż mogłaby Panować tutaj tego typu atmosfera skoro do dziś nikt już nie narzekał? Na stronie jest ogłoszenie, że szukają konstruktora do systemów GPS i widziałam tam opcję z uop. Czy jest szansa, żeby przejść na b2b? Do tego prosiłabym o opinię na temat pracy na tym stanowisku, jak liczny jest zespół i w jaki sposób współpraca z nim przebiega?

nie warto Nowy wpis
@Ilona

(usunięte przez administratora) nie doceniają dobrych pracowników sztuczne rekrutacje bez chęci zatrudnienia strata czasu

Kierownik Administracji :)

AD. 1,2,3,4 zapraszamy do weryfikacji przedstawionych informacji poprzez złożenie CV na adres e-mail biuro@albatross.com.pl zakup wazeliny nie będzie potrzebny :) Miłego Dnia.

Max

Niestety wszystko co jest powyżej napisane zgadza się. W normalnych firmach nie do pomyślenia, aby kierownik firmy (partnerka jednego z pracowników) rozstawiała wszystkich po kątach. Szkoda czasu przyszłych kandydatów na taką firmę jak ta...

Natalia W.

Nie zgodzę się z opinią wystawioną przez użytkownika KM. Przed przyjściem do pracy do Albatross, jak większość z nas postanowiłam przeczytać opinię o pracodawcy i trafiłam na opinię użytkownika wyżej. Po jej przeczytaniu troszkę się zraziłam. Jednak mimo wszystko zaryzykowałam i nie żałuję ! Pracuje w firmie już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Szef bardzo szanuje i docenia swoich pracowników, ich czas i pracę. W firmie panuje rodzinna atmosfera. Szkolenie na dane stanowisko jest bardzo rozwinięte, wszystko dobrze i jasno wytłumaczone. Firma daje możliwość nauki i rozwoju. Polecam pracę w tej firmie z czystym sumieniem.

@Natalia W.

No tak panuje rodzinna atmosfera, bo połowa firmy na wyższych stanowiskach to rodzina z .......;) A po za tym jest to firma garażowa, która nie zna się na prawie pracy i nie wie ze trzeba zrobić pracownikowi wstępne szkolenie bhp. w dniu rozpoczęcia pracy tylko odkłada aż się zbierze duża grupa pracowników na szkolenie. A to już sprawa dla Pipu. Pozdrawiam

Bożena
@Marek

@Marek Jesteś bylym pracownikiem Albatross System? Oprócz BHP, firma organizuje jeszcze jakieś inne szkolenia?

kate
@Bożena

Tak jest byłym pracownikiem :) i nie odszedł tzw. z klasa :)

Tadeusz
@kate

Pewnie jaka firma taka klasa rozstania pracownika. Wpis nie pozostawia złudzeń! Trzeba omijać z daleka!

Joanna
@Bożena

Tak, organizuje szkolenia jak nie siedzieć za długo na przerwie i poprawnie korzystać z toalety.

Hanna
@Joanna

Ale po co od razu ten sarkazm. Miej proszę na uwadze, że na to forum wchodzą osoby, które dopiero zaczynają szukać informacji o Albatross System, więc chyba wypadałoby im jakoś pomóc. A czy chociaż Ci pracownicy, którzy dopiero rozpoczynają tam pracę, mogą liczyć na szkolenia wdrażające?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Albatross System Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Kuba

Tak spokojnie zrobiło się na forum ale jeśli ludzie są zadowoleni to nie ma się co dziwić.

adaś

@Marek nie ma tu szkoleń BHP?

@adaś

Witam, Są szkolenia i są robione na czas. Jak rozpocząłem pracę, to nie dopuszczono mnie do stanowiska pracy bez badań i szkolenia. Szkoda, że ten portal daje możliwość identyfikacji pracodawcy, a już nie daje możliwości zwrotnej wypowiedzi na temat pracownika komentującego. Coś czuję, że nowy pracodawca mógłby się wielu interesujących rzeczy dowiedzieć. To może przecież być nawet ktoś z konkurencji kto próbuje oczernić tę firmę. Trzeba mieć dystans do tych komentarzy. Ja miałem, teraz tu pracuję i nie żałuję. Jeśli jest oferta pracy, to trzeba przyjść na rozmowę, zaprezentować się, ale też zwrotnie wypytać o miejsce pracy. Jeśli się wciska kit na takim spotkaniu, to nie ma się co dziwić, że ludzie odchodzą jak pracodawca zaczyna wymagać tych "zdolności". Firma garażowa nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli ktoś woli korporacje i korporacyjne bajeczki, to niech szuka gdzie indziej. Pracy jest dużo, ale bez ciśnienia, robisz tyle ile jesteś w stanie i nikt nie stoi z batem. Pensja na czas, z urlopem nie ma problemu. Stanowiska wyposażone w dobry sprzęt i możesz nawet sam wybrać taki jaki Ci odpowiada. Miałem jechać na specjalistyczne szkolenie, ale niestety COVID-19 pokrzyżował plany. Mi ta praca pasuje.

Mama
@pracownik

Powyższa wypowiedz brzmi jak „artykuł sponsorowany”

KM

Wysokie wymagania, taka sobie pensja, wymagana elastyczność (telefony i smsy późnym wieczorem), szef może ci zdalnie kazać pracować w weekend, brak szkoleń, omijać szerokim łukiem.

Trans-Bene

Navifleet działa na tych urządzeniach. Ani raz się nie zawiesiły przez ponad rok. mam na 9 autach. POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Albatross System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Albatross System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albatross System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albatross System Sp. z o.o.?

Albatross System Sp. z o.o.