Digital System Sp. z o.o

Kraków

Opinie o Digital System Sp. z o.o

Aneta

@Łuki a możesz powiedzieć co dla Ciebie w firmie Digital System jest tą "porażką"? Bo z Twojej wypowiedzi trudno wysnuć o co dokładnie chodziło. Czy masz doświadczenie jako pracownik czy klient? Możesz opisać sytuacje, które spowodowały, że tak myślisz o firmie? @Kuba co znaczy, że firma nie wywiązała się z umów? Możesz powiedzieć nam o tej sytuacji? Może to była tylko jednorazowa pomyłka?

Łuki

Ta firma to totalna porażka, omijać szerokim łukiem!

Aneta

@nix a powiedziałbyś dlaczego dramat? Warto swoje wypowiedzi uzasadniać, by inni użytkownicy wiedzieli czym są spowodowane takie opinie i sami mogli utworzyć sobie swoją opinię o Digital System Sp. z o.o.

nix

Dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aneta

Pracujesz w Digital System? Chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnych warunków pracy w firmie. Na co mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

erf

@Cziki przeciez w kazdej firmie jest szansa na jakis awans

niki

Greg odklejony jesteś od rzeczywistości bo na pewno nie pracowałeś na zachodzie

Greg

Na zachodzie trzeba cieżko pracować, nie ma narzekania, leniwiec czy cwaniak nie mają czego tam szukać. Ja jestem ambitny i lubię pracować i nie kumam narzekających słabeuszy. Jesteś dobry to będziesz miał super a słaby to wylatuje i tyle w temacie - a potem płacze i żale na forach.

pracowity

Firma faktycznie nie nadaje się dla leniuchów i oszustów :) tacy nie zagrzeją miejsca nigdzie :) polecam Firmę wszystkim pracowitym i ambitnym.

prawdomówny

Dobre zarobki ??? Mila atmosfera ??? Brednie. Znam ta firme od wewnatrz. Nie polecam jako pracodawcy ...

Polecam

Dobra atmosfera, świetne zarobki

Dany

Fajna Firma, super Klimat, zero ciśnienia i poszanowanie ludzi.

Kuba
@Dany 07.07.2014 20:56
Fajna Firma, super Klimat, zero ciśnienia i poszanowanie ludzi.

Zero ciśnienia... widać po podejściu do klienta i nie wywiązywaniu się z zapisów umów, które podpisują!

Fazi

Super firma polecam

sox

masakra

Zostaw opinię o Digital System Sp. z o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digital System Sp. z o.o