Opinie o Digital System Sp. z o.o w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Digital System Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Digital System Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digital System Sp. z o.o w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Digital System Sp. z o.o występują paczki/bony świąteczne?

głosem logiki Nowy wpis

Dlaczego firma nie dopuszcza do siebie możliwości kontaktu i zadania pytań do wystawionego ogłoszenia? Takie coś to jest zwyczajnie nakładanie cenzury.

Henry Nowy wpis

Takie uwagi najlepiej kierować do firmy a nie na forum pracowników, chyba, że to konkurencja?

Klient Nowy wpis
@Henry

Z tego co widać po wpisach to firma ma wielu niezadowolonych Klientów. Sądzę, że każdy Klient swoje uwagi zgłaszał do firmy lecz jak można wyczytać z treści wpisów uwagi te są olewane. Więc może niech firma zacznie wywiązywać się z zawartych umów?

Klient

Najgorsza firma z jaką przyszło mi współpracować. Nie wywiązują się z podpisanych umów mając świadomość, że bardzo ciężko przenieść serwis maszyn Xeroxa do innej firmy. (usunięte przez administratora). Wychodzą z założenia, że albo klient dopłaci kilka tysięcy do naprawy albo nie będzie mógł korzystać z maszyny.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Digital System Sp. z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
pracowity

Firma faktycznie nie nadaje się dla leniuchów i oszustów :) tacy nie zagrzeją miejsca nigdzie :) polecam Firmę wszystkim pracowitym i ambitnym.

@pracowity

Sami sobie te odpowiedzi robicie?. Nieźle. Firma nie wywiązuje się z zapisów umowy polecam wszystkim kierować sprawę do sądu, znam osobiście 4 osoby niezadowolone z serwisu i maszyn. Poszukać więcej może jakiś pozew zbiorowy by się przydał.

Bernardo
@Uczciwy

również wiem coś nt. obsługi i podejścia do klienta....wiele obietnic i nic poza tym. Szkoda słów....

P
@Bernardo

Z mojej strony jak by ktoś ogarnął pozew zbiorowy to chętnie dołącze,

Klient
@P

Czy ktoś ma informację czy ruszył jakiś pozew zbiorowy przeciw Digital Software?

P

Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tej firmy pod kątem serwisu. Olewanie klienta, spychologia to chyba podstawa statutowa tej firmy, a że jestem jej klientem uzależnionym od umowy więc pisze z własnego doświadczenia.

S
@P

Krawiec kraje jak mu materii staje.

Agata

@pracowity skoro polecasz firmę to powiedz trochę o warunkach zatrudnienia, pensji i umowie!

Dawidow

Wiecie czy firma potrzebuje pracowników? Jak przeprowadzają rekrutację?

Dany

Fajna Firma, super Klimat, zero ciśnienia i poszanowanie ludzi.

Kuba
@Dany

Zero ciśnienia... widać po podejściu do klienta i nie wywiązywaniu się z zapisów umów, które podpisują!

@Kuba

Sami sobie komentują wpisy.

Widać po lajkach ;)

@Uczciwy

Mało tego. Te negatywne są kasowane.

Tymon

Każdy ma prawo do wyrażania na forum swojej opinii. To , że ktoś ma bardzo dobre zdanie o firmie wynika z faktu pracy w bardzo dobrym miejscu!!

Zainteresowana

Może ktoś napisze jak się tu pracuje?

Aneta

@anonymous czemu uważasz, że portal Gowork.pl jest mało wiarygodny? Usuwane są tylko opinie te, które naruszają w jakiś sposób regulamin serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin i nawet negatywne opinie, które go nie łamią nie mają prawa zniknąć z forum. Także wszystkie opinie, o których piszesz musiały złamać regulamin.

Portal GOWORK jest mało wiarygodny. Dużo złych opinii o tej firmie zostało wykasowanych.

Aneta

@W....ony a ile miałeś czekać na sprzęt od firmy Digital System? Czyli ile w końcu trwało całe opóźnienie? A skoro nie odbierają telefonów to może warto było osobiście złożyć reklamację? Będziesz próbował? Daj znać jak udasz się bezpośrednio do firmy i czy udało Ci się z reklamacją.

Aneta

@Łuki a możesz powiedzieć co dla Ciebie w firmie Digital System jest tą "porażką"? Bo z Twojej wypowiedzi trudno wysnuć o co dokładnie chodziło. Czy masz doświadczenie jako pracownik czy klient? Możesz opisać sytuacje, które spowodowały, że tak myślisz o firmie? @Kuba co znaczy, że firma nie wywiązała się z umów? Możesz powiedzieć nam o tej sytuacji? Może to była tylko jednorazowa pomyłka?

Łuki

Ta firma to totalna porażka, omijać szerokim łukiem!

Aneta

@nix a powiedziałbyś dlaczego dramat? Warto swoje wypowiedzi uzasadniać, by inni użytkownicy wiedzieli czym są spowodowane takie opinie i sami mogli utworzyć sobie swoją opinię o Digital System Sp. z o.o.

nix

Dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aneta

Pracujesz w Digital System? Chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnych warunków pracy w firmie. Na co mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

erf

@Cziki przeciez w kazdej firmie jest szansa na jakis awans

Zostaw merytoryczną opinię o Digital System Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Digital System Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Digital System Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Digital System Sp. z o.o