Transpec S.C.

Leżajsk

Opinie o Transpec S.C.

tc

Po pierwsze to naucz się czytać w jakiej firmie się zatrudniłeś to raz po drugie zatrudniłeś się na naukę i zgodziłeś się na umowe zlecenie po trzecie koszmar to tacy jak TY kolego nic nie wiedzą,nic nie robili a milion by chcieli. Po czwarte , mam nadzieję ,że wiesz co grozi za obrazę i zniesławienie.

Macie informacje odnośnie pracy w firmie Transpec S.C. ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Transpec S.C. - Leżajsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transpec S.C.