Grupa Przewozowa

Rzeszów

Opinie o Grupa Przewozowa

ginga

Witam wszystkich, poszukuję aktualnych opinii i porad o grupie. Myślę tylko jakie pieniądze u nich są do zarobienia, bo niestety nie mogę bazować na poprzednich ofertach bo ich nie ma :(

zadowolony

Polecam, chyba coś się zmieniło...:-) właściciel, i jest już dobrze. Widać jak to zmiana właściciela zmienia kulturę firmy. Sellteam jest ok.

stefania

Tak,potwierdzam- bardzo ciekawi ludzie! Ty Stefan sam sobie opinii nie wystawiaj! Ciągle nowi pracownicy,gość kasy nie wypłaca na czas,ciągle bida, ciągle nie ma, a najlepiej to [usunięte przez moderatora] , po godzinach i za darmo. Tam nikt nie wytrzyma ! Nie ma nic gorszego jak wypłata po 20 ! Zachęcam do przetestowania na własnej skórze!!!

Zostaw opinię o Grupa Przewozowa - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Przewozowa