Euro Car

NIP: 6252314646 REGON: 243094369

Euro Car

Opinie o Euro Car

Edyta

Od dawna nie pojawiła się żadna nowa opinia w temacie firmy Euro Car, dlatego zapraszam was do odświeżenia tego wątku nowymi komentarzami! Z wielką ochotą poznamy najnowsze wieści dotyczące rozwoju firmy Euro Car, wiadomości o obecnym zatrudnieniu również będą tu bardzo pomocne.

Edyta

@5678 widzę, że do tej pory nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do Euro Car? Jeśli tak, to dodatkowe informacje zarówno o tym, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie oraz o Twoich doświadczeniach, mogą być bardzo pomocne.

kolega mi napisał że poszukujecie na cito teraz Specjalisty ds. likwidacji szkód komunikacyjnych i ja info w internecie znalazłam, ale to z maja było - nadal temat aktualny? z góry dzięki za odpowiedź

Zostaw opinię o Euro Car - Będzin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Car