Euro Car

Będzin

Opinie o Euro Car

Edyta

@5678 widzę, że do tej pory nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do Euro Car? Jeśli tak, to dodatkowe informacje zarówno o tym, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie oraz o Twoich doświadczeniach, mogą być bardzo pomocne.

kolega mi napisał że poszukujecie na cito teraz Specjalisty ds. likwidacji szkód komunikacyjnych i ja info w internecie znalazłam, ale to z maja było - nadal temat aktualny? z góry dzięki za odpowiedź

Zostaw opinię o Euro Car - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Car