Dar-Trans Dariusz Głuskowski

Srebrna

Opinie o Dar-Trans Dariusz Głuskowski

Vilmark

W życiu nie spotkałem takiego chama :) Rozumiem że to jakiś miejscowy troglodyta. Pewnie były ORMOwiec lub inny menel. Naprawdę coś niesamowitego :) Co drugie słowo na k... ch... itp. Współczuję jego rodzinie.

czapa

każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i zajmować się przy okazji obowiązkami, jakie powierza mu dar-trans. :)

miki

zgadzam sie z tym co powyżej, gościowi brak kultury i nawet średniego wychowania w kontaktach gość mega chamski i prosty, mysli ze zjadł wszystkie rozumy nigdy nie znajdzie dobrych pracowników, odpychajacy gość

były pracownik

nie polecam w ciągu roku odchodzi około 8-10 osób cały czas roszady.zrobisz 14tyś km dostaniesz 4,5 tyś pln.co tydzień przy tankowaniu auta na bazie nowe zaswiadczenie że sie przyszło z urlopu,tarczki przez okno spanie około 2-4 godziny na dobe.od kilku lat non stop poszukuje kierowców przez urząd pracy w płońsku.pracodawca jest takim człowiekiem że sąsiedzi z okolicznych wiosek na jego temat mówią że to jest zły człowiek.został nawet pobity przez sąsiadów.gorąco nie polecam

szkoda slow

Właściciel tej firmy jest niekulturalny. Nie szanuje ludzi, do kobiet odnosi się po chamsku i bezczelnie. Nie polecam tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Dar-Trans Dariusz Głuskowski - Srebrna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dar-Trans Dariusz Głuskowski