Opinie o Dartom w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dartom. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dartom o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dartom w Grodzisk Mazowiecki

StaśK

Od kiedy to liczenie trasy dla ciężarówek po mapach google jest właściwe? Te mapy nie uwzględniają, zakazów, objazdów itp. Znam wielu co zrezygnowali bo Dartom nie płaci rzetelnie za kilometry a reklamować to mogą sobie wszystko. Zacznijcie współpracować z przewoźnikami a nie działać przeciwko nim

Iwona
@Dartom

niestety dyspozytorzy maja to w nosie. Jeszcze z trasy z googli potrafią obciąc kilka km. wyjasnic nie idzie, dodzwonic sie nie idzie.pozdrawiam

Jestem aktualnie pracownikiem firmy i nie zamierzam zmieniać pracy. Atmosfera w porządku, można liczyć na współpracowników, zarobki również OK, biorąc pod uwagę podobne stanowiska na rynku. Polecam.

@Bożena

Zdalna raczej nie, jedynie w uzasadnionym przypadku, tak sądze. Umowa na stałe była moją drugą

Obecnie poszukują osób na kierowcę krajowego. W ofercie mają, że jest "możliwe" spędzanie weekendów w domu. Jak to wygląda w realu? Czy system pracy jest zgodny z normami czasu pracy kierowców? Bo z tym różnie bywa.

@Dartom

To można nawet rozpocząć pracę o 6 i skończyć o 14? Ile maksymalnie trwa u Was pierwsza umowa i jakie umiejętności trzeba ogarnąć żeby dostać już drugą na stałe, jak ktoś wcześniej tu wspomniał? Zdarza się, ze jakieś stanowiska zatrudniacie na zleceniówki?

Od kiedy mógłbym zacząć pracę jako kierowca międzynarodowy, skoro teraz szukają ludzi? Posiadam uprawnienia adr i jest to u Was mile widziane, tylko czy za to mógłbym spodziewać się wyższej stawki? Widziałem, że oferujecie również doszkalanie, ale też chcę wiedzieć co jaki czas to się zdarza.

Dartom

Dzień dobry, Zgadza się: od ponad dekady zatrudniamy pełnoetatowego, profesjonalnego trenera, który szkoli naszych kierowców zarówno z bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, jak i tzw. Behavior Based Safety, czyli wzmacniania właściwego zachowania i dobrych nawyków przy jednoczesnej korekcji zachowań nieprawidłowych. 100% naszych kierowców zostało przeszkolonych w takim właśnie zakresie. Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko kierowca międzynarodowy, nasz zespół rekrutujący z przyjemnością przedstawi wszystkie szczegóły oferty oraz odpowie na wszelkie pytania - zapraszamy do kontaktu: 507 011 117.

Adka Nowy wpis
@Dartom

Piszecie Państwo o atrakcyjnym systemie wynagrodzeń, ale można to przedstawić na konkretnych kwotach lub podać widełki? Czytam, że wypłacacie kasę na czas, ale to nie jest nic nadzwyczajnego w tych czasach... To jak już jesteśmy przy tym temacie, to w jaki dzień zwykle jest pensja na koncie?

Młody kierowca C+E Nowy wpis

Witam, przyjmują państwo młodych kierowców bez doświadczenia ?

Dartom Nowy wpis
@Młody kierowca C+E

Dzień dobry, na ten moment poszukujemy kierowców z doświadczeniem, zapraszamy jednak do śledzenia naszej oferty na www.dartom.com.pl w zakładce "Kariera". Pozdrawiamy!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dartom?

Dartom

Dzień dobry! Umowy na stałe zawierane są zawsze zgodnie z przepisami prawa i w jego ramach. Pozdrawiamy!

Lolka
@Dartom

A ile trwa okres próbny? Jeśli chciałabym się zatrudnić na spedytora to widziałam, że jak najbardziej jest umowa o pracę. Ale czy firma zapewnia umowę na czas nieokreślony wcześniej niż maksymalny termin wg ustawy?

Dartom Nowy wpis
@Lolka

Dzień dobry, Wszystko ustalane jest w ramach rozmów kwalifikacyjnych indywidualnie z kandydatami, tak więc decydując się na przyjęcie oferty kandydat ma jasno określoną ścieżkę. Pozdrawiamy!

StaśK

@StaśK

Dzień dobry. Zgodnie z umową trasy wyznaczane są za pomocą map Google, zaś spedytorzy mają obowiązek sprawdzić czy są one przejezdne dla smochodów ciężarowych. Pozdrawiamy.

Adrian
@Dartom

A jak firma szkoli spedytorów z korzystania z narzędzi dzięki którym mogliby znacznie ułatwić pracę kierowcom? No i kogo tu biorą na stanowiska spedytorów, jakie są wymagania?

@Adrian

Nasi spedytorzy są wybierani na podstawie wielu różnych kryteriów, w tym m.in. doświadczenia i stażu pracy. Zawsze przeprowadzane są także szkolenia wstępne.

xthx
@StaśK

Mi obiecywali kilka lat temu 2.9 a wychodziło 2.4 24 tony non stop za wynajem sprzętu płacisz duzo, jak ktoś chce stracić kasę to zapraszam

@xthx

Dziękujemy za Pana/Pani opinię, zachęcamy jednak do zapoznania się z aktualną ofertą dla przewoźników (222 99 88 11) i kierowców (507 011 117).

Dominika
@Dartom

Z tej wypowiedzi wnioskuje, że osoby bez doświadczenia nie mają szans na zatrudnienie na tym stanowisku. Czy to prawda? Jeżeli się mylę bardzo proszę mnie poprawić. Zdarzyło się wam zatrudnić spedytora bez doświadczenia i jak w takim przypadku wygląda wprowadzenie w obowiązki?

@Dominika

Pani Dominiko, Na stanowisku spedytora w naszej firmie, jak pisaliśmy wyżej, są osoby bogate w wiedzę, doświadczenie i staż pracy. Jednak ok. 50% spośród naszych obecnych spedytorów to osoby, które zostały przez nas zatrudnione na podstawie wykazywania predyspozycji do wykonywania tego właśnie zawodu. Chodzi tu zarówno o wykształcenie jak i cechy osobowościowe i in. Po przejściu odpowiednich szkoleń, instruktażu oraz nabycia doświadczenia w pracy osoby te mają szansę objąć stanowisko spedytora w naszej firmie. Taka kolejność wynika z polityki naszej firmy, gdzie jednym z założeń jest chęć edukowania, dzielenia się posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem z osobami wykazującymi aspiracje zawodowe. Oczywiście, jak wynika z powyższego, zatrudniamy również spedytorów już doświadczonych.

@StaśK

Mapy google nie uwzględniają ograniczeń dla ciężarówek, co za tym idzie kilometry liczone wg tych map są mniejsze - a to oznacza że cena za kilometr jest w rzeczywistości o wiele niższa niż uzgodniona - ewidentne (usunięte przez administratora)

@pracownik

Mapy google są podstawą do rozliczeń, ponieważ są ogólnodostępnym narzędziem, zarówno dla spedycji jak i przewoźników. Niezależnie od tego nasi pracownicy zobligowani są sprawdzić w mapach i atlasach profesjonalnych, do których większość przewoźników dostępu nie ma, ograniczenia tonażowe dotyczące wysokości i odpowiednio wytyczyć ścieżki przejazdu. W przypadku rozbieżności, np.objazdu z powodu robót drogowych, są one wyjaśniane z przewoźnikami na podstawie wskazanych przez nich, również na mapach google, tras przejazdu. W ten sposób wytyczane są trasy zarówno dla pojazdów naszych podwykonawców, jak i naszych własnych zestawów ciężarowych.

@Dartom

w rzeczywistości weryfikacji brak - a naciąganie na ilości kilometrów jest notoryczne.

Iwona
@Dartom

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka działu morskiego i lotniczego w firmie Dartom? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Tak przeglądam tą ofertę dla spedytora międzynarodowego i zastanawiam się czy jak posiadam doświadczenie rok i 7 miesięcy to też będę brany pod uwagę, a wymagają 2 lata? Angielski to na jakim konkretnie poziomie dobrze znać?

Dartom

Dzień dobry, Zapraszamy do złożenia oferty, nasz zespół rekrutacyjny zapoznaje się ze wszystkimi nadesłanymi zgłoszeniami. Jeśli chodzi o znajomość angielskiego na tym stanowisku wymagamy umiejętności swobodnej komunikacji. Pozdrawiamy serdecznie!

W ogłoszeniu dla Asystentka Spedycji Międzynarodowej przedstawiona umowa to zlecenie. Czy przy dłuższej współpracy istnieje możliwość żeby dostać umowę o pracę? Ktoś pisał wcześniej na forum o ucinaniu pensji, wie ktoś jakie zasady są takiego postępowania i za co pensja może de facto zostać obniżona?

Dartom

Dzień dobry, Faktycznie przedstawiona forma zatrudnienia na wspomniane stanowisko to umowa zlecenie i takie jest również docelowe założenie. Podstawową i najczęstszą formą zatrudnienia w naszej firmie jest umowa o pracę. W przypadku długofalowej współpracy właśnie ta forma zatrudnienia jest preferowana. Dokładne warunki zatrudnienia, w tym perspektywy rozwoju i potencjalnych zmian mogą być każdorazowo omawiane na spotkaniach rekrutacyjnych. Zapraszamy do wysłania aplikacji! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Dartom Sp. z o.o.

@Dartom

To czemu akurat to stanowisko nie ma w założeniu umowy o pracę, jest jakiś konkretny powód? Jeśli wyślę dziś cv to mogę spodziewać się odpowiedzi, nawet gdy moja aplikacja nie przejdzie dalej? Bo ciekawią mnie te wszystkie warunki, a innego sposobu niż aplikowanie nie ma.

@Marika

Wszystkie warunki, w tym również informacja o formie zatrudnienia oraz wysyłaniu odpowiedzi zwrotnych są każdorazowo jasno zawarte w ogłoszeniu.

Eres

Nie polecam pracy jako przewoźnik po kraju. Hasło "tysiące ładunkow" jest nieprawdziwe. Jazda pod gielda, bez bazy własnych klientów. Jeżeli ktoś podejmie współpracę to pieniądze placa na czas, ale odradzam.

@Eres

Dzień dobry, Dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że w przeważającej większości realizujemy trasy dla naszych stałych klientów. Pozdrawiamy.

Dartom

Dziękujemy za wyrażenie Pana/Pani zdania. Przedstawiona przez nas opinia zbudowana jest na statystykach, którymi dysponujemy, a wskazują one jednoznacznie, że bazujemy na współpracy ze stałymi klientami

Hania
@Eres

To w sumie plus, że zawsze płacą na czas, chociaż to nie luksus tylko konieczność. Ile dostajesz wypłaty i w jaki dzień zazwyczaj masz przelew? Trzeba mieć jakieś większe kwalifikacje niż prawo jazdy?

Bocian

Nie polecam pracy w tej firmie. Okropna atmosfera. Nie płacą wynagrodzeń w całości.

Patka
@Bocian

Mówisz o spedycji czy bardziej o pracy jako kierowca? Bo się zastanawiam czy ta atmosfera, o której piszesz, odnosi się do całej firmy czy tylko poszczególnych stanowisk. I jakiej części wynagrodzenia nie płacą? Mowa o jakichś dodatkach, nadgodzinach? Czy po prostu stawka się nie zgadza czasem? Co na to kadry, gdy próbuje się wyjaśnić sytuację?

Ktoś ma wiedzę, jak wygląda rozwój zawodowy w firmie, jak pracuje się jako asystent/tka spedycji całopojazdowej krajowej?? W sieci widziałam ogłoszenie i napisali w nim, że dają bardzo dobre warunki pracy z możliwością rozwoju zawodowego. Czyli jest tu jakiś nakreslony plan rozwoju pracownika i on go zna, aby po czasie awansować? Jaki jest kolejny etap awansu, jaka posada?

Dartom

Dzień dobry, Kolejne stopnie ścieżki awansu dla poszczególnych stanowisk są jasno określone m.in. w naszym schemacie organizacyjnym. W przypadku Asystenta/tki spedycji całopojazdowej krajowej kolejnym etapem jest Młodszy Spedytor Krajowy. Zachęcamy również do przejrzenia wcześniejszych wątków, w którym wyjaśniamy m.in. naszą politykę odnośnie wymaganego doświadczenia na danym stanowisku.

@Dartom

O, to super odpowiedź, dobrze wiedzieć. A jak ja bym była taką asystentką, a jednak z czasem chciałabym w firmie przejśc do działu marketingu czy HR, to mogłabym? Czy jest szansa na zmianę działu już po rozpoczęciu pracy? Czy można brać udział w rekrutacjach wewnętrznych spoza działu?

Dartom

Dzień dobry, Oczywiście istnieje taka możliwość. Pozdrawiamy i zachęcamy do śledzenia ofert na naszej stronie (www.dartom.com.pl) w zakładce Kariera - obecnie prowadzimy nabór na dwa stanowiska.

Jakie są warunki zatrudnienia w Dartom?

Dartom

W głównej mierze zatrudniamy w oparciu o UoP, ale, tak jak napisaliśmy powyżej, jesteśmy elastyczni i respektujemy także preferencje osobiste naszych pracowników.

@Dartom

O, to całkiem fajnie. A czy jest różnica w zarobkach w zależności od umowy? Chodzi mi, czy jak ktoś wybierze kontrakt b2b to zarobi więcej, niż dostałby na UoP? Czy kasa netto zawsze jest taka sama, bez znaczenia ma rodzaj umowy?

Dartom

Negocjacje odnośnie płac przebiegają w sposób indywidualny.

@Karolina

Pani Karolino, Z uwagi na brak odpowiedzi "z rynku" nie chcielibyśmy zostawiać Pani wątpliwości bez żadnej reakcji. Nasz system pracy jest w 100% zgodny z obowiązującymi normami czasu pracy, proces zatrudniania jest transparentny, a wszystkie przedstawione warunki są zawarte w umowie o pracę. Warto również podkreśli, że całość wynagrodzenia przelewana jest na rachunek bankowy jednym przelewem w każdym miesiącu. Dodatkowo, w przypadku kierowców międzynarodowych - stosujemy się do wszystkich zapisów zawartych w pakiecie mobilności. Na ten moment wspomniana przez Panią rekrutacja została zakończona, jednak polecamy śledzić zakładkę "Kariera" na naszej stronie (www.dartom.com.pl), gdzie pojawiają się aktualnie prowadzone rekrutacje. Pozdrawiamy!

Bronek
@Dartom

Piszą Państwo, że przydałby się asystent działu morskiego i lotniczego, a doświadczenie nie jest wymagane. Co więc decyduje o zatrudnieniu, dobra znajomość angielskiego, taka sama znajomość pakietu MS Office, zdolności interpersonalne? Te wszystkie cechy są przytoczone w ofercie. A jak są one weryfikowane i w jakim zakresie moglibyśmy ponegocjować pensję zasadniczą?

@Bronek

Dzień dobry, Tak, obecnie prowadzimy rekrutację na wspomniane przez Pana stanowisko. I również tak jak Pan wspomniał - o wyborze danej osoby na proponowane stanowisko decydują w głównej mierze: bardzo dobra znajomość angielskiego, pakietu MS Office oraz komunikatywność czy też pozytywne nastawienie do zdobywania wiedzy. Doświadczenie w branży nie jest wymagane: zapewniamy szkolenie oraz wdrożenie w zasady funkcjonowania transportu morskiego pod okiem doświadczonych spedytorów morskich i lotniczych. Wspomniane wyżej kryteria weryfikowane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na której omawiane są również pozostałe kwestie związane z zatrudnieniem. Serdecznie zapraszamy do aplikowania m.in. poprzez naszą stronę (www.dartom.com.pl), przez formularz kontaktowy w zakładce "Kariera".

@Dartom

Korzystając z Państwa obecności na forum, czy praca przedstawiciela handlowego wykonywana jest w określonych godzinach. Niestety nie ma takiej informacji w ogłoszeniu. Rozumiem, że przedstawiciel otrzymuje do dyspozycji samochód służbowy?

Dartom

Dziękujemy za zainteresowanie i pytania. Tak, praca przedstawiciela handlowego wykonywana jest w systemie 8 godzin pracy pomiędzy 8:00 - 17:00, charakteryzuje się jednak dużą mobilnością, w związku z czym do dyspozycji zostaje oddany samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Mary
@Dartom

To ile się jest na miejscu a ile w drodze? Ciekawe, czy jest jakaś dodatkowa dopłata za delegację, miałam tak raz w firmie. Ogólnie są jakieś dodatki czy nie ma na co liczyć? Poza podstawą.

@Mary

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer podany w ogłoszeniu - wówczas z przyjemnością osoba rekrutująca udzieli szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy!

@Dartom

Jeszcze zanim się z Wami skontaktuje to chcę się upewnić, czy się dobrze rozumiemy. Praca w pomiędzy 8.00 a 17.00 oznacza, że jak zaczynam o 8.00, to kończę o 16.00 i analogicznie od 9.00 do 17.00? Czytałem też na forum, że druga UoP u Was jest już na czas nieokreślony, prawda to, czy nie i na ile jest zawierana ta pierwsza?

Dartom

Tak, przedstawione przez Panią/Pana rozumienie rozpoczęcia i zakończenia pracy jest prawidłowe. Co do szczegółów dotyczących UoP jest to kwestia ustalana w dużej mierze indywidualnie, podczas rozmów z wybranymi kandydatami, biorąc pod uwagę również osobiste preferencje.

@Dartom

Dartom poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/-ka. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Czy firma Dartom oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Dartom

Dzień dobry, Do każdej osoby zaproszonej na rozmowę rekrutacyjną, po zakończonym procesie rekrutacyjnym, wysyłany jest mail z informacją zwrotną. W przypadku odpowiedzi odmownej - również.

Nadia
@Dartom

To bardzo fajna sprawa. A jaki procent ludzi jest zapraszanych na rozmowę spośród wszystkich którzy złożyli cv? Macie tylko jeden etap rekrutacji czy może jest ich więcej?

@Nadia

Dziękujemy za pozytywną opinię, Pani Nadio. Rekrutacje zazwyczaj mają dwa etapy - przeważnie są to dwie rozmowy z kandydatami. Jeśli chodzi o % zapraszanych kandydatów - wszystko zależy od stopnia specjalizacji stanowiska na które rekrutujemy oraz liczby złożonych aplikacji. Przykładowo: na stanowiska asystenckie, niewymagające doświadczenia z dużą liczbą aplikacji - będzie to średnio ok. 10%, natomiast na stanowisko spedytora sea&air, z doświadczeniem i określonymi w głoszeniu innymi wymogami koniecznymi spotykaliśmy się ze wszystkimi kandydatami spełniającymi wymogi.

Sabina

Przedstawiciel handlowy na region północno-zachodniej Polski - kto pracował? Chce wiedzieć, czy w ogóle warto podejmować z nimi współpracę. A ogłoszenie milczy na temat tego, czy jest tam jakieś zasadnicze wynagrodzenie, bo bez tego raczej sobie daruję. Czy tylko płacą prowizje?

@Sabina

Dzień dobry, Pani Sabino, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Spieszymy z odpowiedzią na pytanie o wynagrodzenie zasadnicze - tak, oczywiście wynagrodzenie zasadnicze jest, prowizja od pozyskanych klientów również. Po dalsze szczegóły zapraszamy do kontakt mailowego/złożenia CV -> więcej szczegółów: https://dartom.com.pl/Przedstawiciel-handlowy.html. Oferta nadal jest aktualna. Pozdrawiamy!

Kosa .

Witam . Czy trasy - hiszpania Portugalia i Włochy są w ofercie na podwójne obsady . Jeśli tak to można rozmawiać dalej o szczegółach.

@Kosa .

Dzięń dobry, Dziękujemy za zainteresowanie - prosimy o kontakt pod numerem 500-188-188 - kolega przedstawi aktualną ofertę.

goodman

Jako potencjalny kandydat do pracy w tej firmie który zakończył już proces rekrutacyjny, mam tylko jedną radę: - jeżeli w dalszym ciągu będziecie zatrudniać jako rekruterów osoby niekompetentne, (usunięte przez administratora)i bardzo pretensjonalne, odpychające od pierwszego kontaktu telefonicznego,zero empatii i rzeczowej rozmowy - to nikt nie będzie chciał u was pracować. Ta osoba, konkretnie Pani rekrutująca na stanowisko Spedytora Morskiego to jest anty-wizytówka waszej firmy. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze a to jest druzgocące dla Waszej firmy. Powody podane powyżej. Nie polecam!!!

@goodman

@goodman Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią po rozmowie rekrutacyjnej. Zawsze wszystkie sugestie dotyczące funkcjonowania naszej firmy są dla nas bardzo istotne i dostarczają informacji jak jeszcze możemy ulepszać nasze działania. Dziękujemy zatem raz jeszcze za Pana wkład oraz życzymy powodzenia na przyszłych rozmowach kwalifikacyjnych.

Renia
@goodman

Hmmm a o co pytają podczas tej rozmowy telefonicznej? Czy to jest tak, że nie chcą udzielac informacji, które interesują pracownika, czy jak konkretnie chodzi?

Kamila

Ile czasu już pracujesz w firmie I na jakim stanowisku? Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

@Kamila

Pracuję od niecałego roku, stanowisko biurowe (nie chce być jednoznacznie zidentyfikowany, stąd ogólnik). Największe zadowolenie to zdecydowanie atmosfera pracy: daleko tu do korporacji, co dla mnie jest dużym plusem. Dodatkowo są ciekawe benefity, mogę przez to rozwijać obszary, w których czuje się słabszy (np. szkolenie językowe z języka biznessowego).

Zapomniałam dodać: warunki finansowe jak w pierwszej wypowiedzi - w porządku, adekwatne do stanowiska.

Adrian

Jaką masz podstawę i ile może wynieść premia, skoro już o zarobkach zdecydowałeś się napisać? I czy pracy jest tyle, by wyrobić się bez zostawania na nadgodziny?

@Adrian

Nigdy jeszcze nie zostałem po godzinach. Pracy jest sporo, ale da się ogarnąć w godzinach pracy.

Kamila

A jeśli już dochodzi do tych nadgodzin to odbiera się wolne później czy są wypłacane? A może to zależy od tego jak ktoś chce?

@Kamila

Ciężko mi powiedzieć, tak jak napisałem nigdy nie zostawałem po godzinach, więc nie interesowałem się tym tematem. Koledzy i koleżanki z działu również nie, więc nie mam poglądu. Na pewno za to jeśli wypadnie jakaś np. wizyta lekarska lub nagła sytuacja - nie ma problemu z wyjściem, nawet w środku dnia. Korzystałem z takiej opcji i nigdy nie było problemu. Tyle mogę podpowiedzieć.

Bożena

I takich wyjść w przypadkach losowych nie trzeba było potem nadrabiać? Miało to jakis wpływ na pensję, w sensie czy obnizyli za te kilka godzin podczas których się wyszło, czy nie?

@Bożena

Oj, ciężko mi powiedzieć, ale kilka razy mi się zdarzyło (chore małe dziecko do odebrania z przedszkola, wizyta lekarska itp.). Zawsze odrabiałem swoje wyjścia, ale nigdzie nie było rejestrowane ile czasu mnie nie było. Wszystko opierało się raczej na uczciwości ;) i oczywiście nie miało to wpływu na pensje - jedynie kwestia dogadania się ze współpracownikami i przełożonym.

Bożena

Fajne jest takie ludzkie podejście. Kiedy musiałaś odrobić te wyjścia, we wolne dni czy jak to tutaj wygląda? A gdyby dziecko chorowało to można pracować zdalnie przez ten czas żeby nie brać opieki? Umowę masz na jakiś dłuższy czas?

@Bożena

Nie, nie, odrabiałem przed lub po pracy, jak było mi wygodnie i tak jak dogadałem się ze współpracownikami. Zdalna praca również jest możliwa, np. właśnie w przypadku choroby dziecka. Fajna opcja. Tak, umowę mam na stałe.

Bożena

A czy praca zdalna może być główną formą? W sensie czy można pojawiać się w biurze w razie konieczności, a większość pracować w domu? Po jakim czasie podpisałeś umowę na stałe, która z kolei to była umowa?

Bożena

Witam, mąż chciał aplikować na kierowcę kat. C+E, ale mamy kilka pytań. Na stronie firmy w ofercie jest informacja, że to transport międzynarodowy, jednak niżej są podane tylko polskie województwa. To jak to jest, w końcu są wyjazdy za granicę czy nie? Poza tym jaka jest forma umowy?

@Bożena

Dzień dobry Pani Bożeno! Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Chodzi o transport międzynarodowy C+E, wymienione województwa to te preferowane jeśli chodzi o miejsce zamieszkania kierowców. W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego 8 - 17 pod nr 507-011-117 lub mailowo: dartom@dartom.com.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy!

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Dartom na Kierownik Sprzedaży? 7 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Dartom

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednak jest ona już nieaktualna. Zachęcamy do śledzenia ofert w przyszłości. Pozdrawiamy!

Zuzanna

A czy napisze ktoś wprost ile zł zarobi w miesiącu Kierowca w transporcie międzynarodowym? Mąż ma już cv uszykowane, ale mówi, że nie będzie w ciemno słał. Wiadomo, inflacja, koszta życia itp.

@Zuzanna

Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy ofertę dla kierowców w transporcie międzynarodowym 507-011-117. Kontakt mailowy: dartom@dartom.com.pl

Artur
@Dartom

Witam jestem zainteresowany pracą w Dartomie jestem z Olsztyna okolic jak wygląda sytuacja finansowa pozdrawiam

@Artur

Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy ofertę dla kierowców w transporcie międzynarodowym 507-011-117 lub przewoźników 222 99 88 11. Mail: dartom@dartom.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Dartom - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Dartom?

Zobacz opinie na temat firmy Dartom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dartom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dartom
4.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Bałtycka 50
    05-825 Grodzisk Mazowiecki