J. Van Vliet Transport Sp. z o.o.

Lusowo

J. Van Vliet Transport Sp. z o.o.

Opinie o J. Van Vliet Transport Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy J. Van Vliet Transport Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

anonymous

Zostan niewolnikie i zgłoś się już dziś [email protected] w niewoli.pl Wynagrodzenie podstawowe 200 pln na rękę zapraszam zainteresowanych

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z J. Van Vliet Transport Sp. z o.o.?

koikar

w tej firmie można zarobić tylko w biurze nic nie robiąc a nie jako kierowca

Jerzyk
@Office 12.02.2018 10:06

a czy termin "podstawa" jest z poprzedniej epoki?? jak dla kogo, duzo firm operuje tym terminem,wyplaca go i nie ma z tym problemu.No chyba ze te firmy sa z poprzedniej epoki.

koikar

W nowym ogłoszeniu obiecują zarobki od 5do 7 tyś tylko zapomnieli dodać że na dwa miesiące a i pauzy weekendowe prawie wszystkie na zachodzie a nie jak w ogłoszeniu że godziny oddawane po zjeździe na firmę. Po powrocie na firmę w czasie pauzy szybka trasa busem do klienta i znowu wyjazd na zachód, poza tym magiczna wysokość diety zagranicznej całe 65 zeta zachęca do współpracy (usunięte przez administratora)

komber

UuU, bez przesady. Teraz maja ogłoszenie na kierowcę C+E, jasno napisali - wyjazd i powrót na bazę. Czas trwania kursu zależny od zlecenia (3 do 6 dni). Odpoczynki tygodniowe po zjeździe na bazę, w szczególnych przypadkach może się zdarzyć poza bazą. Pensja do 10 każdego miesiąca, około 3000 PLN brutto + diety i ryczałty za nocleg (całość 5-7 tys PLN).

P...

chłopaki w jakim systemie się jeździ w tej firmie???

xxx

Tę opinię chyba pisał sam pracodawca bo nie jest tam tak cudownie, \\kierowcy są traktowani jakby byli gorszym sortem. Tragedia, a i zarobki nie są zbyt wysokie o czym może świadczyć masowe zwalnianie się kierowców którzy pracowali tam od lat.

Zostaw opinię o J. Van Vliet Transport Sp. z o.o. - Lusowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J. Van Vliet Transport Sp. z o.o.