J. Van Vliet Transport Sp. z o.o.

Lusowo

Opinie o J. Van Vliet Transport Sp. z o.o.

piotr

cały miesiąc w aucie,zarabiasz 8500 a kierownik obcina do 7000 bo i tak będziesz zadowolony

koikar

w tej firmie można zarobić tylko w biurze nic nie robiąc a nie jako kierowca

koikar

W nowym ogłoszeniu obiecują zarobki od 5do 7 tyś tylko zapomnieli dodać że na dwa miesiące a i pauzy weekendowe prawie wszystkie na zachodzie a nie jak w ogłoszeniu że godziny oddawane po zjeździe na firmę. Po powrocie na firmę w czasie pauzy szybka trasa busem do klienta i znowu wyjazd na zachód, poza tym magiczna wysokość diety zagranicznej całe 65 zeta zachęca do współpracy bo jak mówi kierownik tej firmy: I tak nie macie źle hahah...

komber
użytkownik zarejestrowany

UuU, bez przesady. Teraz maja ogłoszenie na kierowcę C+E, jasno napisali - wyjazd i powrót na bazę. Czas trwania kursu zależny od zlecenia (3 do 6 dni). Odpoczynki tygodniowe po zjeździe na bazę, w szczególnych przypadkach może się zdarzyć poza bazą. Pensja do 10 każdego miesiąca, około 3000 PLN brutto + diety i ryczałty za nocleg (całość 5-7 tys PLN).

P...

chłopaki w jakim systemie się jeździ w tej firmie???

xxx

Tę opinię chyba pisał sam pracodawca bo nie jest tam tak cudownie, \\kierowcy są traktowani jakby byli gorszym sortem. Tragedia, a i zarobki nie są zbyt wysokie o czym może świadczyć masowe zwalnianie się kierowców którzy pracowali tam od lat.

Zostaw opinię o J. Van Vliet Transport Sp. z o.o. - Lusowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J. Van Vliet Transport Sp. z o.o.