Max Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Wałbrzych

Opinie o Max Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

eryk

Hej. Wyszukiwałem Max Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w wyszukiwarce i przyznam, że oprócz stron KRSu nic więcej nie udało mi się o firmę znaleźć. Czy ktoś może dać znać, jak wygląda teraz sytuacja w firmie i czy będą prowadzone jakieś rekrutacje?

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Max Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Max Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Max Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe