Transoda Sp. z o.o.

Inowrocław

Transoda Sp. z o.o.

Opinie o Transoda Sp. z o.o.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Transoda Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kuba

Witam, chciałbym zorientować się czy są obecnie przyjęcia w firmie Transoda Sp. z o.o., szukam pracy od kilku dnia,a w tej branży mam kilku letnie doświadczenie.

Loleki

Firma do kitu nie przychodzicie tutaj.(usunięte przez administratora). wypłata na czas ale zarobki mało zadowalające. brak motywacji. (usunięte przez administratora)

Arte

Potwierdzam. To jest dora firma. Mało takich w okolicach Ina. Płaca na dobrym poziomie i wkładają pieniądze w sprzęt i hale.

Grek

Potwierdzam. O pracę teraz ciężko, a tutaj wypłata na czas i nie jest wcale taka niska. Wiadomo, że nie zawsze jest lekko, ale dobrze tutaj pracować.

Zostaw opinię o Transoda Sp. z o.o. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transoda Sp. z o.o.