Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7232

Głogów

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7232

mikola

nie wiem o jakich zmianach mówisz ale moim zdaniem nigdy jakoś źle u nich nie było i dlatego chętnie bym się nawwet teraz u nich zatrudniła, ciekawei mnie jednak jak jest na nockach z bezpieczeństwem i czy jakaś ochrona jest kasjerom zapewniona może nawet

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7232? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7232 - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7232