Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 757

Białystok

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 757

hsl
użytkownik zarejestrowany

@lalun to fakt sa dobre i przede wszytskim w rozsądnej cenie, no i podjeść można troszkę zawsze :) a od strony pracowników, nie klientów - jest ktoś tu kto może wypowiedzieć sie jak sie tam pracuje, jaka atmosfera panuje miedzy pracownikami ??? z góry dzieki

Czy łatwo jest dostać pracę w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 757 na wyższym stanowisku? Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Napisz komentarz, podziel się swoją opinią!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 757 - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 757