Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 690

Bielsk Podlaski

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 690

Kierownik

Z tego co słyszałem to Polski Koncern Naftowy Orlen trzyma się bardzo dobrze, a ma być jeszcze lepiej, ale to chyba jest wiadomo, na stacje ciągle kogoś potrzebują dlatego wysyłajcie CV czym prędzej, praca nieźle płatna zwłaszcza za noce

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 690 ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 690 - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 690