Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7012

Końskie

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7012

waldek

tu się dobrze tankuje. ciekawi mnie czy na nocne zmiany jest jakaś ochrona albo coś dla pracowników zapewnione. opbawiam się ryzyka ale kuszą pieniądze

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7012, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7012 - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7012