Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1466

Przeźmierowo

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1466

gosc

Ogolnie praca dosc ciezka bo ajentka wiecznie wymysla nawet jak nie ma roboty. Caly czas czeka aby ci premie i target zabrac, dlatego siedzi non stop przy kamerach. Wieczne kary za wszystko ale oczywiscie dowiadujesz sie o nich nie przed przyjeciem do pracy tylko od ludzi po jakims czasie. Jest naeet tabela kar finansowych np nie zauwazyled ze piwo po terminie to placisz np 50 zl. Bo taki ajent ma kaprys. Ogolnie nie polecam pracy z tym ajentem

Znasz dobrze firmę Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1466 jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1466 - Przeźmierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1466