Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1367

Gniezno

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1367

Piechu31

W Gnieżnie na stacji to żenada jest ponieważ jest kierownik co stosuje mobbing wobec pracowników i każdy się go boi i czuje się zastraszany jak ja mu się postawiłem jako jedyny ,że nie będzie do mnie mówił przez kur....i nie będzie rzucał niczym.Powiedziałem to swojemu przełożonemu to stwierdził co ja mam do Andrzeja jak on już tyle lat pracuje i ma dużo do powiedzenia.No i zwolnili mnie mój były szef i stwierdził ,że nic mu nie udowodnie i posądził mnie o kradzież butli gazowych ,kawy i papierosów i nie zapłacił mi wypłaty teraz w styczniu.A pracownicy mi mówili,że bym był potulny nawet jak klnie lub itp.bo znajdą na mnie haka lub podłożą mi nogę i wylecę

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1367 - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1367