PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359

Zgierz, Powstańców Śląskich 2

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359
4 1 6 1

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359

Administrator

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359?

arek

Zawsze tankuję na tej stacji i wszystko generalnie oczywiście tak na pierwszy rzut oka jest w porządku.Nawet kiedyś zastanawiałem się nad pracą ale nigdy nie widziałem żadnych ogłoszeń. Ktoś wie czy to jest spowodowane, będę wdzięczny za odpowiedź :)

SV135923178

Praca w porządku.Zarobki też nie najgorsze.Szef w porządku.Praca po 12 godzin ale za to są dni wolne dla mnie to duży plus.Praca w święta idzie do tego przywyknąć.Zarobki wcale nie takie najgorsze.Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma i tego trzeba się trzymać.Pozdrawiam

admin

Jak wygląda praca w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359? Pracowałeś kilka lat lub byłeś na stażu u nich? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359 - Zgierz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359