Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1269

Rozprza

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1269

Masz już dość plotek na temat firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1269? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.

Piękna
@admin 13.08.2015, 21:54

Najgorsza stacja w całej Polsce, pracownicy BEZCZELNI i w dodatku kłamią klientów, dwa razy podawałam numer rejestracyjny pojazdu , bo pytała a i tak bezczelnie , po złości wpisała inny numer rej niż ten o który dwa razy pytała. Właścicielka również bezczelna, nie miła itd.... Standard obsługi i dbałość o klienta nie mają nic wspólnego z tą stacją, LUDZIE szkoda nerwów nawet tam zajeżdżać.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1269 - Rozprza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1269