Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 112

Boguszyn

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 112

Incognito

Potwierdzam. Szczerze nie polecam!!!!

orlenek

Witam, byłem/łam pracownikiem w tej "firmie", nie polecam. Praca bez urlopu, ciagłe oddawanie pieniędzy za inwentaryzację z premii która i tak jest nędzna i zostaje kilka groszy. Kierownictwo beznadziejne, przy każdej okazji szukają czegoś na pracownika, aby mu uciąć z premii, np. za brak papieru w jednej kabinie, gdzie w drugiej są 3. Plusy z kasy są zabierane na poczet przyszłych inwentaryzacji, a później za brak w towarach i tak pracownik płaci. Pracę zaczynają pracownicy bez przeszkolenia bhp, tankują LPG również bez uprawnień. Przerwy w pracy nie obowiązują, nie ma nikogo na stacji, wszystko posprzatane to możesz z wielką łaską pójść i ugryźć kanapkę. Pani Kierownik szuka sobie koleżanek w pracy, konfidenci są mile postrzegani. Każą wyrabiać plany, których nie da się osiągnąć bez kombinowania, sami pomagają jak oszukiwać Orlen, a później mają pretensje, że "kradniemy" marżę. Niewłaściwe osoby na niewłaściwym miejscu. Do tego wszystko czyszczone jest płynem do spryskiwaczy, który wg kierownictwa nadaje się zarówno do sprzątania kawiarki, mycia okien czy toalet, swwoją drogą świetny płyn dezynfekujący! Prosisz o środki czystości typu mop czy gąbeczka, nie ma, bo limit się juz skończył na ten miesiąc. I tak w koło Macieju. Serdecznie NIE POLECAM!!!

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 112, o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 112 - Boguszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 112