Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1052

Gruczno

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1052

julkq 1224

Obsługa na sklepie jest wspaniała. Placu ze sklepem nie można równać, ponieważ plac jest zasyfiony.Dystrybutory są brudne, na placu walają się śmieci. Na podjeździe nie widać placowych. Czekałam na jakiegoś pana żeby zatankował mój samochód i nie doczekałam się.

Macie wskazówki dla osób ubiegających się o stanowisko w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1052 ? Na co powinny zwracać uwagę? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1052 - Gruczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1052