Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1011

Sława

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1011

Tadeusz

Stacja nie jest zła, jak dla mnie jedna z lepszych w okolicy, płaca na czas, dbają o pracownika, umowa o pracę, branża zawsze się wybroni, polecam, ludzie samochody kupują

Zmuszony do tankowania

Stacja jak stacja. Ale pracownicy to jedna wielka porażka. Lecz jak widać, jaka Szefowa taka obsługa. Pracownica Sznajder i Silbert, nieuprzejme, naburmuszone. Obrażone miny na ich twarzach, że zakłucam ich pogaduszki, kiedy wchodze na sklep by zapłacić za benzyne. I tak jest za każdym razem kiedy któraś z pań mnie kasuje. Pomijam fakt, że panowie przychodza na kacu lub popijają w pracy, gdyż wyczuć można od nich woń alkoholu.

Jak wspominasz pracę w Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1011? Dodaj komentarz i podziel się wiedzą.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1011 - Sława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1011