Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596

Radomsko

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596

soczek

podobno nieźle cąłkiem u was płacą, ciekawe jednak czy za zmiany nocne są przewidywane jakieś większe wynagrodzenia. i bardzo mnie ciekawi zakres odpowiedzialności pracownika takiej stacji gdy np. ktoś zatankuje do pełna i odjedzie bez płacenia, co się dzieje wtedy?

Nmn
@soczek 24.04.2016 22:24

Nie wiesz co się dzieje jak ucieknie? Wyciągasz kasę i płacisz, bo w kasie musi się zgadzać. Licz się z tym, że jest jeszcze odpowiedzialność za towar. Za przeterminowany też trzeba płacić.

Pracownica
@soczek 24.04.2016 22:24

Idź tam do pracy, a się dowiesz co się dzieje i jak dobrze tam płacą za nocki i za święta.

Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596 ? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596 - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596