PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570

Żyrardów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570
4 3 6 1

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570

Administrator

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

klientka

Rewelacyjnie. o.k. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

anonymous

ostatni incydent to zmeczenie istres pracownika rozmawjalem z pracownikiem ibardzomu pszykro i bardzo zaluje i prosi o wybaczenie

anonymous

stacja jest super i zaloga spoko zachecam do odwiedzania

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570 na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Grzegorz
@admin 13.08.2015 23:58

Super stacja -)

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570 - Żyrardów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570