Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570

Żyrardów

Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

klientka

Rewelacyjnie. o.k. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

anonymous

ostatni incydent to zmeczenie istres pracownika rozmawjalem z pracownikiem ibardzomu pszykro i bardzo zaluje i prosi o wybaczenie

anonymous

stacja jest super i zaloga spoko zachecam do odwiedzania

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570 na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Grzegorz
@admin 13.08.2015 23:58

Super stacja -)

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570 - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 570