PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 471

Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 34

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 471

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 471

anonymous

W sobotę zamówiłem Hot dog pracownik nie miał rękawiczek i przed chwilą zamiatal przed stacja i wyciągał śmieci z kosza. Wszedł na stację nie umyl rąk i zaczął robić hod doga, zwróciłem mu uwagę a on nic jeszcze raz mu zwróciłem uwagę odpowiedział że nie urodził się. Dowiedziałem się że ma na imię Jarek. To jest nie pierwszy Raz jego wyczyn nie dba o higienę

Nasze forum to miejsce gdzie nie boimy się prawdy o rynku pracy. Opowiedz o swoich doświadczeniach w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 471.

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 471 - Wysokie Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 471