Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4339

Zambrów

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4339

]=[3

zarobki niezłe, to wiem. ale najwazniejsze jako dla młodej kobiety jest dla mnie bezpieczeństwo - czy na nockach na stacjach pracuje jakaś ochrona obecnie?

Wiesz jak się pracuje w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4339? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4339 - Zambrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4339