Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4330

Wola Ducka

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4330

LeoDragon

Trudno mi powiedzieć jaka jest ocena pracodawcy, za to muszę pochwalić pracowników z nocnej zmiany dnia 03.02.2013 za wyjątkową uprzejmość i pomoc gdy po zatankowaniu paliwa okazało się, że mam awarię samochodu. Nigdy na żadnej stacji obsługa nie była tak pomocna i fachowa z jaką się spotkałem.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4330 - Wola Ducka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4330