Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277 w Smardzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277 w Smardzów

Pracownik orlenu Nowy wpis

Gdzie mozna zlozyc skarge na kierownika stacji poniewaz nie chce on przyznawwc urlopu a jego zona pracujacs na tej samej stacji est juzn2. Raz w roku

Natalia Nowy wpis

@były pracownik Bardzo Ci dziękuję. Z Twojej wypowiedzi można naprawdę się dużo dowiedzieć. Z tego co zrozumiałam to w Polskim Koncernie Naftowym Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277 atmosfera jest bardzo dobra, a pracownicy nie robią sobie problemów przy zmianach grafiku, gdy zachodzi taka potrzeba, tak?

były pracownik Nowy wpis
@Natalia

Kiedy była taka potrzeba to jakoś zawsze dawałyśmy radę się zamienić. W skrajnych sytuacjach za kasą stawał kierownik lub przyjeżdżała na zastępstwo osoba z innej stacji.

Natalia

@były pracownik Dziękuję za Twoją opinię. Co do ruchomego grafiku, o którym wspomniałaś, czy nie da się dogadać w tej kwestii z przełożonym, bądź innymi pracownikami? No i czy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277 od samego początku współpracy oferuje umowę o pracę? A co z pakietem socjalnym? Możecie coś powiedzieć na ten temat?

były pracownik Nowy wpis
@Natalia

Miałam kilka zmian pod rząd, ale jak się fajnie ułożył grafik to bez brania urlopu wychodziło 4-6 dni wolnego. Zresztą zawsze była możliwość zamiany z innymi osobami. Większość załogi nie chciała sztywnego grafiku. Ja w sumie także, bo jak potrzebowałam jakiś konkretny wolny dzień/dni w kolejnym miesiącu wystarczyło to wcześniej zgłosić kierownikowi. Grafik był tak ułożony, że miałam wtedy wolne bez brania urlopu. Natłok zmian wynikał też z sytuacji losowych jak urlopy w wakacje, choroba innego pracownika (ktoś musi taką osobę zastąpić), czy w momencie jak ktoś rezygnował z pracy (studia, wyjazd za granicę). Sytuacje jak wszędzie indziej. W święta Wielkanocne i w okresie Bożego Narodzenia/Sylwestra mieliśmy możliwość ustalenia zmian między sobą w newralgiczne dni. Za te zmiany zawsze było kilka złotych więcej do wypłaty. Zależne to jednak było od ilości zmian w dniach 24-26 grudnia i 31 grudnia / 1 stycznia. Im więcej zmian "świątecznych" i "noworocznych" tym wyższa premia. Na rozmowie o pracę zaproponowano mi umowę o pracę - najpierw okres próbny (3 miesiące), następnie na czas określony (w moim wypadku było to 3 lata). Kierownik zapewnia wodę, kawę, herbatę dla pracowników + do tego karta rabatowa na towary stacyjne/paliwo + rabat w Plusie na abonament.

Miejsce pracy jest w porządku. Czasami zdarzały się jakieś niedopowiedzenia ze strony kierownika czy jego zastępców, ale ogólnie było całkiem ok. Kierownik jest wymagający, ale też potrafi zrozumieć jak ktoś ma gorszy dzień. Jest otwarty i szuka rozwiązań potencjalnych problemów. Jak pracowałam nie czepiał się jakoś specjalnie - jasno przedstawiał czego oczekuje. Z pozostałymi pracownikami pracowało się dość przyjemnie, ale czasami zdarzały się jakieś nieporozumienia. Wynagrodzenie niezłe - przy pełnym etacie poniżej 2100 zł na rękę nie schodziłam, a pracowałam tam już jakiś czas temu. Nadgodziny i premia uznaniowa płatne, premia sprzedażowa była zależna od indywidualnych wyników sprzedaży kawy, ciastek, płynów, energetyków itp. Jak już za coś płaciliśmy to były to jakieś pojedyncze braki papierosów czy zapalniczek lub za nie oddanie gazet z winy pracownika. Ogólnie gdybym miała możliwość to chętnie bym tam wróciła :) Plusy: - dobre wynagrodzenie - mała stacja - dobre szefostwo - atmosfera - umowa o pracę - możliwość zaplanowania dni wolnych bez korzystania z urlopu Minusy: - obsługa viatola (bywa irytujące szczególnie przy obcokrajowcach, z którymi nie można się dogadać) - ruchomy grafik pracy (czasem masz kilka 12-godzinnych zmian pod rząd co jest męczące) - niekiedy duży nakład obowiązków niewspółmierny do czasu

Szczerze polecam pracę na tej stacji! 12 godzin pracy, które nie zawsze są lekkie, wynagradza dobra atmosfera panująca między współpracownikami - są zgrani i pozytywnie nastawieni. Kierownik bardzo wyrozumiały, każdy problem jest do rozwiązania - wystarczy przyjść i porozmawiać. Wielkim plusem jest elastyczny grafik, możliwość zaplanowania sobie dni wolnych. Zarobki atrakcyjne, wypłacane zawsze na czas, do tego bardzo korzystna premia do uzyskania jeżeli się tylko chce.

Goska

Praca na stacji paliw nie nalezy do najlatwiejszych wbrew pozorom. Wynagrodzenia w porownaniu do innych stacji bardzo dobre! Jak pracownik sie stara i zalezy mu na premii to mozna wypracowac naprawde dobre pieniadze. Kierownik do rany przyloz! Zawsze mozna sie z nim dogadac! Polecam prace na tej stacji!

Asiulka

Polecam pracę na tej stacji. Pracowałam tam ponad rok i bardzo tą pracę lubiłam. Kierownik bardzo fajny człowiek, ma dobre podejście do ludzi i dobre serce. Ekipa fajna, można na siebie liczyć w każdej sytuacji. Stacja w sumie to taki drugi dom, bo ukryć się nie da, że jest to jednak praca po 12h i spędza się tam dużo czasu.

friend

Jak jest elastyczny grafik to wygląda całkiem niezłe takie zatrudnienie @iza, bo i tak dochodzą jeszcze do tego jakieś socjale czy nawet takie dni wolnego następujace od razu po dniach pracy. Można sobie dopasować plan dnia, nie umniejszając nic w zarobkach.

Beata

Pracowałam na tej stacji 8 miesięcy, to był dobry czas. Świetna ekipa, dobry prowadzący, który nie płaci najniższej średniej krajowej, potrafi docenić pracowników. I co niezbyt często się zdarza - prowadzący jest ludzki, można z nim się dogadać i pogadać :) Wiadomo, ze praca na 12h jest męcząca, ale atmosfera na stacji między pracownikami jest bardzo dobra, dodatkowo moc pozytywnej energii dostarczają stali klienci. Jeśli ktoś poszukuje pracy to bardzo serdecznie polecam. Wszystko legalnie, umowa o pracę i jak na stację to zarobki bardzo dobre. Polecam :)

admin

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277 - Smardzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277