Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4104

Lubsko

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4104

justiinnnnn

Właśnie wyszłam ze stacji i jestem bardzo zdenerwowana ponieważ kupiłam córce hot doga i niestety parówka była stara. Proszę pomyśleć zanim się tam pójdzie.

byr
użytkownik zarejestrowany

na pewno musi ogarniac kase - to wiadomo @kamil, aloe też czasem pomóc przy tankowaniu. No generalnie to wszystko co robią pracownicy stacji - skomplikowane to nie jest

Czekamy na Wasze opinie o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4104, pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4104 - Lubsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4104