PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4063

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4063

Worker

Kiedyś byłem pracownikiem na tej stacji pracodawca nic nie robi aby zapobiec mobbingowi w pracy. A wtedy kiedy tam pracowałem zaczęli odchodzić Pracownicy którzy pracowali Jelena poza tym klienci również są niezadowoleni z obsługi o czym dowiedziałem się już później. Wiadomość dla nowych pracowników nie radzę tam podejmować pracy.

Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4063.

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4063 - Wiąg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4063