Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4060

Zalesie

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4060

belk
użytkownik zarejestrowany

Z tego co pamiętam to jest to Stacja Paliw Zalesie, tam chyba był taki numerek, a więc jeśli chodzi o samą obsługę klientów to nie można mieć do tej stacji wielkich zastrzeżeń, czasem jak są nowe osoby to nie ogarniają no ale wszystko poza tym jest w jak najlepszym porządku i chyba poleciłbym tą firmę każdemu.

Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4060? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4060 - Zalesie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4060