Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4037

Osiecza Pierwsza

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4037

werka

no masz rację @mini, ta praca jest spoko, pod warunkiem, że jest się gotowym do pracy zmianowej, bo jednak parę nocek w miesiącu wypada, ale to nie jest nic złego, wystarczy się do tego przyzwyczaić :)

Pracowałeś kiedyś w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4037 ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4037 - Osiecza Pierwsza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4037