Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035

Dreglin

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035

Seba

Stanowczo nie polecam! Przepraszam za określenie ale 8.03.2017 obsługiwana mnie jakąś życiową oferma. Długie, czarne włosy Kasia czy Krysia, była arogancka, obslugiwala mnie jakby z musu A na koniec "podala" zapiekankę w taki sposób ze lepiej psu się podaje. Nie zapytała o kartę, nic nie zaproponowala. Poziom Orlenu SPADA! już tam nie wrócę.

Wędrowny

A ja lubię tu wracać.. sympatyczna i uśmiechnięta załoga..pracownicy gotowi do pomocy.. polecam

UWertura

Czy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035 potrzebuje pracowników na pełen etat czy może macie jakieś umowy zlecenie i przebiega to na innych zasadach? Przyznam, że jestem bardzo zainteresowany praca u Was, liczę na coś ciekawego wkrótce

Fu*k m.ch.

Zgadzam się! Jak najdalej od tego pajaca!!! A ta L, to mu ssie a męża ma.. Paranoja! Gościu nie raz przyjechał pod wpływem "emocji". Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam!!!

byłaorlica

Nie polecam pracy tam, koleżanka L. przydupaska szefa, wszystko donosi, kradnie a zrzuca wine na innych, praca w większosci bez umowy, pan M. ma wszystko w nosie co sie dzieje na jego stacji, zwolnil 5 najlepszych pracownikow "bo tak", praca czasami po 10 nocy z rzędu, wypłacane nie całkowite pensje.

detektywrutkowski

czytając te pozytywne opinie widze że ktos tu robi lisią robote.natalka jedz tak w wekeend i zatankuj sie na tej stacji.3 minuty tankowania a potem stanie 30 minut w kolejce do kasy. masakra.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035 - Dreglin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035