Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 331

Żnin

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 331

Stały klient

Szczerze nie polecam, chciałem zrobić sobie latte i okazało się że automat ześwirował (nalał zbyt dużo mleka... ), blondyna z obsługi stwierdziła że to moja wina i płacę karę. Odradzam z całego serca. PS. Nie, nie pomyliłem przycisków. Standard kubek i ilość też ta mniejsza (210ml jeśli dobrze pamiętam ) A dla Pani z obsługi : Mam nadzieję że się wzbogaciłaś tymi 5 złotymi...

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 331 Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 331 - Żnin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 331