Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 327

Turek

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 327

ZJADACZ CHLEBA POWRZEDNIEGO

Pani, która ma w ajencji stację paliw Orlen to nie wie po co służy głowa ! Słoma wystaję w butów po kilometr! Bezczelna, arogancka i z brakiem kompetencji do prowadzenia tego biznesu ! Dziwie się po stokroć i nie mogę zrozumieć, dlaczego tak prężna firma z takim potencjałem i wyrobioną marką dopuszcza takie osobo, że reprezentowały ich logo ?! NIKOMU NIE POLECAM PRACY NA STACJI PALIW NR 327 (NAWET W AKCIE DESPERACJI, CHYBA ŻE CHCE SIĘ WEJŚĆ W UKŁAD Z OWĄ PANIĄ J.G. )

Janek
@ZJADACZ CHLEBA POWRZEDNIEGO 09.07.2016 18:58

Pani która pełni funkcje tzw kierowniczki jest kompletnie niekompetentna i do tego opryskliwa. Nie dość ze wprowadza klienta w blad mówiąc ze fakture mozna odebrać w ciagu 7 dni od dnia sprzedaży to przy kilku klientach+personel odgraza sie ze wiec nie wystawi faktury. Prosze właścicieli o zwrocenie uwagi na takie zachowanie i ewentualne przeszkoleniez zakresu podstawowych przepisów. Bo na kulturę pewnie juz za pozno...

OLO

Wczoraj zatankowałem na Orlenie w Turku do pełna. Weszło 71l do 70 litrowego baku a miałem jeszcze zasięg 150 km !!!!!

Każdy komentarz na naszym forum na znaczenie. Napisz co ty sądzisz o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 327.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 327 - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 327