Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 277

Czersk

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 277

Stały klient

Powiem krudko byłem zobaczyłem zjadłem tankować nie musialem gdyż byl tam chłopak który w tym pomógł i jestem bardzo zadowolony moja ocena za całkowita obsługę 10na 10 a to z tego taka ocena gdyż wszyscy zebrani w jedną paczkę wszyscy uśmiechnięci dziedobry dziekuje do widzenia słyszałem już od każdego pracownika sna stacji Orlen Czersk ul. Starogardzka pozdrawiam wasz stały klient

Dobrze pracuje Ci się w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 277 czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 277 - Czersk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 277