PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244

Suchowola

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244
4 1 6 1

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Klientka

Jedna z pracownic pracuje chyba tam za kare!. Jest nie miła i zawsze smutna. Ma kręcone włosy i nosi okulary,imię to chyba Dominika czy jakoś Tak, żebym była kierowniczka tej stacji to bym jej podziekowala.

Zbulwersowany klient

Jedna z pracownic jest nie miła dla klientów indywidualnych

admin

Masz nowe wiadomości na temat firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244 oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244 - Suchowola

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244