Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244

Suchowola

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244

Klientka

Jedna z pracownic pracuje chyba tam za kare!. Jest nie miła i zawsze smutna. Ma kręcone włosy i nosi okulary,imię to chyba Dominika czy jakoś Tak, żebym była kierowniczka tej stacji to bym jej podziekowala.

Zbulwersowany klient

Jedna z pracownic jest nie miła dla klientów indywidualnych

Masz nowe wiadomości na temat firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244 oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244 - Suchowola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 244