Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 238

Nowy Sącz

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 238

Łukasz

Ciekawi mnie, czy na wszystkich stacjach warunki zatrudnienia są takie same? Chodzi mi o stawki i rodzaj umowy, którą się podpisuje? :) Będę wdzięczny za odpowiedź.

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 238? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 238 - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 238