Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532 w Ostrzeszów Aleja Wojska Polskiego 62

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532 w Ostrzeszów Aleja Wojska Polskiego 62

Była

Oj bywało różnie, wspominam najmilej te pracę że wszystkich jakie miałam. Nie jednemu przydałaby się taka szkoła! Pozdrawiam Paniom Ewe

Artur
@Była

Czemu najmilej? Sporo osób narzeka na pracę na stacji więc skąd takie odmienne zdanie? :D

Po co
@Artur

A czemu narzekać jak praca dobra

Kierownik
@Po co

Po co narzekać jak pracą deb le zarządzają :)

Aleksandra
@Po co

No wiesz, każdy jest inny, każdemu co innego pasuje. Taka praca raczej kojarzy się z ciężką harówką, wiecznie na kasie, mnóstwo klientów. Ja Was bardzo podziwiam :)

Katarzyna
@Po co

Tzn na co mogę liczyć tam? Czy ktokolwiek inny. Jakieś benefity czy sama podstawa?

.....
@Katarzyna

Nigdy nie było samej podstawy, wynagrodzenia różne, e zależności jaka premie udało się wyrobić. Praca fajna, ludzie (usunięte przez administratora)...., Wszystko im się należy

Justyna
@.....

A te premie od czego zależą? Od utargów?

Iwona
@.....

A dlaczego nie było podstawy? Przecież zawsze powinno być cokolwiek. To ile przeważnie udawało Ci się wyciągnąć w miesiącu?

Hahaha Nowy wpis
@Była

Pania szefowa Ewe i wice szefowa Justyne siostre pani Ewy (usunięte przez administratora) dziala a jeszcze wydawanie polecen pracownikom i karteczek co maja wpisac na opiniach google przynajmniej raz w miesiacu wazeliny dla stacji Orlen to juz przestezal nie czytac Internet klamie hahaha kolo wzajemnej adoracji

Podejrzewam Nowy wpis
@Hahaha

A ja podejrzewam z komentarza,że chyba ktoś się mści ????

Częsty klient Nowy wpis

Bardzo fajni , mili pracownicy. Pomocni, Lubię z nimi porozmawiać jak mamy chwilę. Widać,cze dbają o czystość.

Joanna Nowy wpis

Fajna stacja, bardzo mili ludzie, smaczne jedzenie, czysto

Lidia

Czy jacyś pracownicy może tutaj zaglądają? Bo widzę info, że podobno fajna ekipa tutaj jest, czyli atmosfera pewnie dopisuje. ;) A jak z warunkami pracy? Bo padło sporo pytań, ale nikt za bardzo nie odpowiadał. Idzie dogadać się z kierownictwem i czy grafik może być w miarę elastyczny?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Klient

Fajna ekipa

Były pracownik stacji

Powiem tak. Przepracowałam na tej stacji ponad rok. Praca ze wszystkich jakie mialam była najciekawszą. Bywało różnie, raz gorzej raz lepiej. Załoga fajna, szefowa też- zawsze pomocna. Nawet pożałowałam swojej decyzji, ale to już moj problem. Nam takie dni ze chciałabym wrócić, fajny grafik, i godziny.

Z całego serca nie polecam, prowadząca do przyszłego potencjalnego pracownika bardzo miła, odchodzisz zmienia swój stosunek a nawet leci ci po wypłacie. Wymagania kolosalne a wypłata śmiechu warte. Nie polecam

admin

Czy firma Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532 organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532 - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532?

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1532