Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1515

Siedlce

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1515

mati
użytkownik zarejestrowany

a o jakim stanowisku pracy w Orlenie myślisz @ryszonko ??

Macie doświadczenie w pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1515 ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

marian
@admin 13.08.2015, 20:21

Super fachowa obsługa na stacji, zwłaszcza pewna dziewczyna o imieniu Inga - bardzo kompetentna i niezwykle miła osoba, bardzo pomocna, w przyjemny sposób oferuje produkty firmowe Orlenu. Dziękuję również za możliwość miłej, aczkolwiek krótkiej rozmowy z Panią Ingą, która potrafi bardzo pozytywnie nastawić do życia. Pozdrawiam całą załogę na ulicy Brzeskiej 1.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1515 - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1515