Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1411

Nagłowice

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1411

nik

2987, na stanowisko sprzedawcy to akurat wiele nie potrzeba. Słyszałem, że standardowo można uzyskać coś koło 1700 netto. Inna sprawa, gdyby ktoś chciał przejść do biura. Podobno nie jest to takie proste.

Igor82

Stacja paliw w Nagłowicach nikomu nie chce dac urlopu prosze to sprawdzić bo pracuje tam mój kolega i bardzo mi go szkoda.

maryja

zgadzam sie z przedmowczyniami kto pracowal to wie.armagedon na orlenie .za 1100zlporazka

anna71

Też pracowałam w Nagłowicach na Orlenie masakra kierownictwo kicha a przy 12 godzinach pracy niema czasu napic sie herbaty oczywiscie kupionej za własne pieniądze bo nic sie nie nalezy

renata 88

kierownictwo jest szalone pracownikom ubliża i poniża praca jak w (usunięte przez administratora) i ciągle coś ginie np.9 kart pięćdziesiątek,oleje,papierosy marlboro zawsze przed remanentem i w ubiegłym roku też wszyscy mówią że to kierownictwo bo wszystko na to wskazuje ale wiadomo każdy boi się powiedzieć głośno .

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1411 - Nagłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1411