Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

Opinie o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

pablo

Prawda jak zwykle leży pośrodku. Nie podchodziłbym do tego aż tak emocjonalnie. Fakt, że facet jest nerwowy ale kto dzisiaj nie jest? Takie czasy. Czasami nerwy mu puszczą bardziej niż zwykle i wtedy jest nieprzyjemnie. Jest typem choleryka. Pokrzyczy i za chwilę jest OK. Ale to jeszcze nie koniec świata. Przecież przymusu nie ma. Nikt nie każe pracować w Olkopie. Co do opini o tym, że są tam ludzie , którzy donoszą. Pokażcie mi chociaż jedną firmę gdzie takich ludzi nie ma. Oni są wszędzie. Ale przecież na to też jest proste rozwiązanie. Nie gadać za dużo o tym co nam się nie podoba, nie komentować, robić swoje jak najlepiej. Ja tak postępowałem. Było OK. Dopiero jak moje emocje wzięły górę i podzieliłem się swoimi przemyśleniami z kilkoma osobami , to właściwie był mój początek końca. Pretensje mam tylko do siebie ,że nie trzymałem gęby na kłódkę. Bo pracę miałem naprawdę fajną, dobrze płatną. A prawda jest taka ,że nie ma idealnych pracodawców tak samo jak nie ma idealnych pracowników. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Olkop to duża firma i ogarnięcie tego wymaga dyscypliny od wszystkich. Z perspektywy kilku lat jakie minęły od mojego rozstania z firmą to gdybym miał jeszcze raz podjąć pracę w Olkopie to zrobiłbym to. Pozdrawiam cały Olkop, jego zwolenników jak i przeciwników.

@Rick - skąd taka opinia? Czy mógłbyś opisać warunki zatrudnienia w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski? Na stronie www, w zakładce "Praca" pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kasjera - warto aplikować? Merytoryczna odpowiedź pomoże forumowiczom, którzy szukają informacji o potencjalnym pracodawcy.

Jacek
@Karolina

Praca nie gorsza, niż inne... na pewno lepsza niż w Biedronce czy Tesco. Na każdej stacji jest kierownik i to on tak naprawdę tworzy atmosferę. Wynagrodzenie 1.800,- - 2,000,- netto no ale w dzisiejszych czasach już ludzie zapomniały jak się pracuje za najniższą krajową i po trzy miesiące nie dostaje wynagrodzenia... za 1.500,- 1.600,- bez wykształcenia nalewać paliwo to nie dla nas ...

Tak naprawdę samo nic nie przychodzi, trzeba naprawdę się napracować żeby coś w życiu osiągnąć. Jeżeli ktoś chce pracować i stara się to właściciel takie osoby docenia. Wystarczy wymagać trochę od siebie i być lojalnym pracownikiem.

AnAn

Pracowałam tam i mam trochę inne odczucia co do tej firmy. Właściciel jak i kierownicy byli bardzo mili i nigdy nie miałem z ich strony żadnych nieprzyjemności. Dlaczego więc odeszłam z tej firmy? Powodem byli ludzie z którymi przyszło mi pracować. Ciągłe donoszenie na siebie było niemal codziennością. Nie wiem czy powodem takich zachowań był strach( eliminacja konkurencji w pracy), czy też było to jakoś nagradzane, a może to po prostu mentalność ludzi z tego regionu?

Sprzedawca

Każdego kandydata musi zaakceptować właściciel dlatego po rozmowie telefonicznej z Jego asystentką trzeba się z Nim spotkać.

Totalny brak profesjonalizmu!Wlaściciel potrafi zapytać o to czy masz dzieci, czy planujesz ciąże,czy masz męża/narzeczonego/chłopaka.Gdzie mieszkasz,czy posiadasz dom/mieszkanie.Oczywiście na tej podstawie Cię ocenia…Nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach żeby tak rozmawiać z kandydatem na pracownika.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Cycander

Miałem to szczęście trafić na zajefajną obsadę stacji. (usunięte przez administratora)Opró z tego to wiadomo - świątek , piątek itd. Nie było źle, ale nie żałuję, że już mnie tam nie ma.

donata n

a może ja dopiero chciałabym rozpocząć u was prace i potrzebuję konkretnych i rzetelnych informacji? będę za nie niezmiernie wdzięczna - konkretnie to chciałabym się do Rypina na kucharkę do pracy dostać

kolo

**** - 2012-08-22 15:34:46 Jak mozecie pisać takie opinie. Ja pracuje juz tyle czasu w Olkopie i jakos sobie chwale.bo jesteś jego zięciem :)

****

Zostaw merytoryczną opinię o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski - Kowalewo Pomorskie

• Jak się pracuje w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Kandydaci do pracy w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski