Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

Opinie o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

Pracuje na stacji i nie zgadzam sie z ta opinia. Kazdy jest czlowiekiem i raz,ma lepszy a,raz gorszy dzien.

Łysy

A co to ma do tego co ja napisałem? Bo nie bardzo rozumiem.

M

Praca nie jest ciężka a atmosferę wprowadzają ludzie. Pensja zawsze na czas. Nie narzekam.

Proszę Cię, żebyś pamiętał o tym, że to forum ma charakter publiczny i wpisy pojawiające się na nim powinny przestrzegać regulaminu, który każdy użytkownik zobowiązuje się przestrzegać przed decyzją o zamieszczeniu opinii. Wypowiedzi na tym wątku nie powinny m.in. naruszać czyjegoś dobrego imienia, być obraźliwe i wulgarne. Wpisy nierespektujące tych warunków, decyzją administratora mogą zostać poddane archiwizacji.

Nie wiem czy piszesz jako konkurencja czy tak normalnie po Polsku na złość ? Umowy pracownicy stacji nie podpisują z firmą Olkop tylko z ajentem więc po co obrażać właściciela ? Często jest tak że on dowiaduje się ostatni o takiej sytuacji, na drzwiach jest naklejony numer telefonu do osoby która przyjmuje skargi i uwagi klientów. Jeżeli jest coś nie tak proszę korzystać z tej możliwości a nie głupoty wypisywać na forach

"ON" dzwoni ponieważ interesuje się firmą i nie pozwala na to, żeby ktoś mógł sobie na stacji leżeć .. A jeżeli chodzi o klimatyzacje to jest na wszystkich stacjach paliw.

ABC

Tak podstawiona ;-) Za darmo to wiadomo co można dostać. Trzeba sobie zapracować na szacunek i na wypłatę.

Sprzedawca

Każdego kandydata musi zaakceptować właściciel dlatego po rozmowie telefonicznej z Jego asystentką trzeba się z Nim spotkać.

Totalny brak profesjonalizmu!Wlaściciel potrafi zapytać o to czy masz dzieci, czy planujesz ciąże,czy masz męża/narzeczonego/chłopaka.Gdzie mieszkasz,czy posiadasz dom/mieszkanie.Oczywiście na tej podstawie Cię ocenia…Nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach żeby tak rozmawiać z kandydatem na pracownika.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@Nieważne, uważasz, że zamieszczone tutaj opinie nie są prawdziwe? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się z innymi użytkownikami własną opinią o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski jako pracodawcy. Każda opinia jest ważna z perspektywy tego forum, ważne aby była prawdziwa i w jak największym stopniu merytoryczna.

@Kinga, jesteś pracownikiem Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski? O jakich sytuacjach wspominasz w swoim wpisie? Proszę Cię o podzielenie się z użytkownikami interesującymi się zatrudnieniem w tej firmie swoim doświadczeniem z tym pracodawcą. Warto zamieszczać jak najwięcej głosów w tej kwestii ze względu na cel i tematykę tego forum.

jola

To nie do końca prawda bo ma też wartościowych pracowników którzy potrafią się postawić. Słyszałam na własne uszy niejedną sprzeczkę i jakoś ten ktoś pracuje i ma się dobrze. Ludzie są jacy są właściciele też tacy bywają a każdy zrobi to na co mu pozwolisz. Jak ktoś pracuje ma wyniki to nikt go nie szarpie

Mika
@jola

Właściciel odpowiada za to wszystko, za wszystkich pracowników, za ich bezpieczeństwo. Wiadomo tylko i wyłącznie na nim spoczywa odpowiedzialność za cała firmę. Jaka tu mowa o stawianiu się przez pracowników? Przede wszystkim trzeba zacząć od prawidłowego wykonywania swoich obowiązków. Jeżeli jest wszystko w porządku to nikt do nikogo nie ma pretensji. Czasy nie są łatwe i nie jest tez latwo prowadzić tak duża firmę i mieć wszystko pod kontrola. Szacunek dla właściciela ze jeszcze ma sile na to wszystko.

Mika

Na większości stacji Olkop sa ajenci, to oni zatrudniają pracowników. Oni wypłacają im wynagrodzenie. A po drugie pracownik godzi się na taka ilość godzin? Wątpię.

Bogna

Prawda jest taka, że idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

jula

Droga klientko ja też tankuję na tej stacji i nigdy, ale to przenigdy nie byłam tam źle potraktowana

Melka

Ja tez często zaglądam tam wieczorem i zawsze jestem bardzo dobrze obsłużona może trzeba umieć się zachować

bolek

tak jest w umowie zlecenie

@Sysia.misia, bardzo cenna informacja. Czy sama zgłosiłaś swoją kandydaturę do firmy w ten sposób? A może jesteś jej pracownikiem i możesz wypowiedzieć się na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Wiki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Sysia.misia
@Wiki

Firma cały czas potrzebuje pracowników. Wystarczy tylko zanieść cv do kierowników stacji

Czy ktoś ostatnio aplikował do Hurtowni Paliw Olkop i może podzielić się informacjami na temat rozmowy kwalifikacyjnej? @storck, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co konkretnie masz na myśli? Sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Wypowiadasz się na temat Hurtowni Paliw Olkop? Jesteś obecnie pracownikiem tej firmy?

@Ja, mógłbyś doprecyzować swoją odpowiedź? Co dokładnie chciałeś przekazać nam za pośrednictwem Twojego komentarza? Każda merytoryczna opinia jest bardzo istotna dla osób zainteresowanych pracą w firmie, pod warunkiem, że jest dla nich zrozumiała. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

@Wiki, na stronie internetowej firmy Olkop Hurtownia Paliw znalazłam informacje odnośnie aktualnej oferty pracy. Zainteresowanych użytkowników odsyłam do strony: http://paliwaolkop.pl/content/10-praca. Czy jesteś zainteresowana aplikowaniem do Olkop Hurtownia Paliw? @anonymous, czy mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju? Czy firma organizuje szkolenia lub/i kursy dla pracowników?

@Leon - aktualne oferty pracy możesz znaleźć na stronie internetowej firmy: http://paliwaolkop.pl/content/10-praca, natomiast opinię o rozmowie kwalifikacyjnej tutaj: https://www.gowork.pl/olkop-hurtownia-paliw-gabriel-kropkowski,910513/rozmowy-kwalifikacyjne. @Rik - możesz napisać co było powodem Twojego odejścia? @Nick, @anonymous - Udało wam się czegoś dowiedzieć odnośnie tej pracy? A może już próbowaliście aplikować i możecie dać znać jak wygląda proces rekrutacji?

Też jestem ciekawy jak wygląda praca w księgowości w Olkop.

jak wygląda praca w księgowości w Kowalewie.

Leon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jak przebiega rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski - Kowalewo Pomorskie

• Jak się pracuje w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Kandydaci do pracy w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski