Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 140

Lublin, Abramowicka 57

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 140
0 0 6 1

Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 140

Obserwstor

Znowu ogłoszenie po miesiącu dane na olx na stację Lotos Puławy ul.lubelska sprzrdawca /kasjerCzyli COŚ jest nie tak z tą stacją.

Administrator

Co powiesz coś więcej o pracy w Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 140? Czym się zajmowałeś?

rekrut

Lotos Puławy ul Lubelska-rekruter kierownik Marcin jest typowym moralnym zerem w procesie rekrutacji,oszukuje kandydatów i bierze tylko z polecenia ludzi .Widocznie coś ma do ukrycia brak kompetencji.Wydawajcie paragony z lewizny.Patronacka Stacja!!

hmm

Jak dla mnie to praca typowo dla odpoczynku @Wers i typowo praca dla ludzi w trakcie studiów bo raczej nie zadowoliłbym się nią tak normalnie i codziennie..chociaż jeśli atmosfera jest w porządku to zawsze można popróbować

admin

Podobała Ci się praca w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 140 ? Jaką masz o niej opinię? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 140 - Lublin

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 140