Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 263

Gdynia

Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 263

kłęby

@darak, wiesz co.. wydaje mi się, że na takich stacjach paliw jest zbyt duża rotacja pracowników i stąd cisza na forum. Ludzie zaczepiają się w takich miejsach na chwilę, chyba tylko kierownicy traktują pracę na 100% poważnie i wcale mnie to nie dziwi.

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 263 Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 263 - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 263