Opinie o Agrahurt BP Stacja Paliw w Osjaków

Agrahurt BP Stacja Paliw
1 2 11 5 1
Była pracownica. Nowy wpis

Ja bardzo miło wspominam pracę na stacji. Wiadomo, to praca i w święta i weekendy, ale zależy co kto komu pasuje. Kierowniczka bardzo fajna, zyciowa babka, szła na rękę gdy na przykład coś komuś wypadło typu choroba czy wyjazd, z urlopem też nie było problemu. Premia była od sprzedaży, wiadomo im większa sprzedaż tym i większe pieniądze, dodatek za nocki. Ale to pewnie jak wszedzie. Atmosfera bardzo fajna, ludzie naprawde w porzadku, mozna sie ppomiedzy soba zamieniac. Gdyby nie wyjazd pewnie dalej bym pracowała.

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Agrahurt BP Stacja Paliw?

Dorota Nowy wpis
@Pytanie

Zainteresowanych warunkami zatrudnienia zapraszam do osobistego kontaktu na stacji .

Radek Nowy wpis

@wykorzystany Zawsze można zmienić firmę skoro jest słabo. Dla mnie jest świetnie i polecam.

Tak2Nie
wykorzystany

Praca na stacji BP w Osjakowie sama w sobie nie jest zła, wybierając prace kasjera mamy świadomość że różni klienci przyjdą na stacje. problem tkwi z szefie i kierowniku. Kierownik nie jest sprawiedliwy są trzy osoby uprzywilejowane, reszta pracuje nocki weekendy i święta. wynagrodzenie to również jedna wielka tajemnica robisz za najniższą krajową, a premie po 3 miesiącach dostajesz od kierownika. nie ma jasnych zasad przyznawania premii, nikt nie dostaje konkretnych danych na której to podstawie wyliczana jest premia. właściciel firmy to zwykły sknerus-złodziej według niego nadgodzina jest warta mniej niż zwykła godzina pracy, nie ma też mowy o dodatkach za prace w niedziele czy święta, funkcjonują tam dwa grafiki, pierwszy według którego przychodzi sie do pracy, a druga to podkładka w razie kontroli tzn oficjalny grafik do kadr. dodatkowo masz urlop którego nie możesz wykorzystać a który w oficjalnym grafiku musisz podpisać. po rozwiązaniu umowy dostajesz do podpisania wszystkie kwity ale nigdy nie otrzymasz ekwiwalentu za urlop, tzn oczywiście oficjalnie popiszesz wszystko bo papiery muszą się zgadzać ale realnie nie dostaniesz nic. możesz protestować i się oburzać to szef ci powie że podpisałeś (co oznacza otrzymałeś) co do samej atmosfery w pracy.... współpracownicy ok ale tzn "góra" kierowniczka i szef to inna bajka. jakkolwiek byś się nie starał zawsze wszystko robisz źle, mobbing to drugie imię właściciela. rotacja pracownicza bardzo duża nieliczni wytrzymali tam po kilka lat reszta miesiąc do trzech miesięcy wytrzymuje.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy swoje wątpliwości związane z Waszą pracą w Agrahurt Stacja Paliw BP rozwiązujecie razem z pracodawcą?

COS NIE GRA

Wlasciciele wykorzystuja pracownikow. Po nocce na popoludnie wszystkie weekendy w pracy praca za minimalna krajowa. Brak urlopow. Sprawa dla Panstwowej Inspekcji Pracy w sam raz. Napewno zglosze wlascicieli.

Tak10Nie

wystarczy pracowac

empatia

Wystarczy zmienić kierownika, na takiego, który ma predyspozycje do pracy z ludźmi i potrafi sobie zjednać pracowników, wtedy krzyk nie będzie potrzebny i atmosfera się poprawi.

Tak1Nie

ktos

tez tak słyszałam ze szefostwo jest chore na punkcie czyszczenia kibli i wogóle ciągle siedzą na monitoringu i obserwują ludzi. \Kadra zmienia sie ciągle.

Tak3Nie

Nie polecam:] pracowałam rok i dziekuje.......ludzie są bardzo fajni ale nie łaściciele i menager:] ciągłe kontrole, narzekania, podsłuchiwania, krzyk itd....ogółem jeden wielki STRES

Tak6Nie

Zostaw opinię o Agrahurt BP Stacja Paliw - Osjaków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agrahurt BP Stacja Paliw