Agrahurt Stacja Paliw BP

Osjaków

Opinie o Agrahurt Stacja Paliw BP

COS NIE GRA

Wlasciciele wykorzystuja pracownikow. Po nocce na popoludnie wszystkie weekendy w pracy praca za minimalna krajowa. Brak urlopow. Sprawa dla Panstwowej Inspekcji Pracy w sam raz. Napewno zglosze wlascicieli.

wystarczy pracowac

empatia

Wystarczy zmienić kierownika, na takiego, który ma predyspozycje do pracy z ludźmi i potrafi sobie zjednać pracowników, wtedy krzyk nie będzie potrzebny i atmosfera się poprawi.

ktos

tez tak słyszałam ze szefostwo jest chore na punkcie czyszczenia kibli i wogóle ciągle siedzą na monitoringu i obserwują ludzi. \Kadra zmienia sie ciągle.

Nie polecam:] pracowałam rok i dziekuje.......ludzie są bardzo fajni ale nie łaściciele i menager:] ciągłe kontrole, narzekania, podsłuchiwania, krzyk itd....ogółem jeden wielki STRES

Zostaw opinię o Agrahurt Stacja Paliw BP - Osjaków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrahurt Stacja Paliw BP