Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o.

Marta

Obecnie poszukują pracownika w Łodzi na stanowisko Specjalista Biura Obsługi Klienta. Z ich oferty wynika, że oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, opiekę medyczną, niezbędne narzędzia pracy, kartę Multisport. Ktoś jest zainteresowany aplikowaniem do firmy Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o. na takie stanowisko?

wiko

dlatego ja nie celuję w to stanowisko, bardziej nie ukrywam interesuje mnie staż w dziale transportu drogowego u was, mam nadzieję tylko że jest płatny tak jak to jest zapewnione w ogłoszeniach. tylko ile płatny? prosze o podanie chociażby ciasnych widełek

ja

Rozmowa nawet spoko, dwa etapy. Potem telefon i super wiadomość, że Cię przyjęli i przystali na warunki finansowe. Niestety brak jakiegokolwiek listu intencyjnego, potwierdzenia wynegocjowanych warunków. Po próbach ich potwierdzenia wiadomość, że jednak 2 tygodnie Twojego okresu wypowiedzenia to za dużo i muszą zatrudnić kogoś na już, na dzisiaj. Potem przez kolejne miesiące pojawiające się ogłoszenie na specjalistę ds. planowania transportu. Może Ty nie przerobisz tego scenariusza :)

Ph

Jaki balagan i jakie zarobki napiszczie np na suwnicy lub kalmarze

polko

Wie ktoś może jakie wynagrodzenie oferują na stażu i ile on trwa?

Zostaw opinię o Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o.