Avis

Katowice

Opinie o Avis

Moli

Ja odeszłem z tej firmy 3 miesiące temu i z tego co mi wiadomo nic się nie zmieniło. Dopóki Ci sami ludzie będą zarządzać tą firmą to nic się nie zmieni.

użytkownik zarejestrowany

@Benek dziękujemy za pozostawioną opinię na forum o pracy w firmie Avis. Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie? Czy polecacie to miejsce pracy? A może z czegoś jesteście niezadowoleni?

@Hanna 3 tygodnie temu

Oczywiście rozmawiałem z pracodawcą na temat podwyżki, ale podobno Pan R. Lesiak nie wyraził chęci mi jej dania, więc musieliśmy się rozstać. Co jest najśmieszniejsze poszło o 200 zł brutto. Praca w weekendy i święta za takie same pieniążki.

@Hanna 3 tygodnie temu

Mam pytanko kim w ogóle jesteś w firmie Avis ?

Benek

Hanna w tej firmie slyszy sie tylko cyt. "Slaby rok dla firmy ,kryzys, gorsze wyniki jak w poprzednich latach, niestety nic wiecej nie moge ci zaoferowac,moze za rok, nie ppdoba ci sie to na twoje miejsce jest 10-ciu itp." Tylko maja szkolenia coroczne jak traktowac i postepowac z pracownikami Wymagaja dyspozycyjnosci i pracy po nascie godzin a w zamian otrzymujesz magiczne nic.

użytkownik zarejestrowany

@Moli czy rozmawiałeś z pracodawcą o podwyżce? Czy nie było możliwości dostania? Z czego jeszcze nie byłeś zadowolony pracując w Avis? Co byś zmienił w firmie?

użytkownik zarejestrowany

@pracownik jak długo pracujesz w firmie Avis? Czy udało Ci się awansować już na jakieś stanowisko? Powiesz coś więcej o dobrych stronach pracy w tej firmie? To ważne informacje, które ułatwią osobom aplikującym decyzje o podjęciu pracy.

@Hanna 31.08.2017, 01:22

Ja pracowałem w firmie Avis przez 2 lata na lotnisku Chopina jako Agent Techniczny i nie mogę nic dobrego powiedzieć o tej firmie, jedyne co mi się podobało to ludzie którzy tam pracowali profesjonalni mili, koleżeńscy ( najlepsza załoga na świecie ). A pieniądze jak na warszawe marne jak wymagają od cb pełnej dyspozycyjności i pracy w święta i niedziela za tę samą stawkę. A zarobki na poziomie 2000zł po dwóch latach pracy. Odradzam każdemu prace w tej firmie.

spoko atmosfera, pieniadze zawsze na czas, ludzi ktorzy mowia ze 1500 zl sie zarabia to smiech na sali albo nie pracowali w tej firmie albo pracowali 2 tygodnie w miesiacu. Wszystko jak najbardziej okej, pracuje i zamierzam pracowac. jest mozliwosc rozwoju tylko trzeba pokazac ze sie chce a nie ze sami pod twarz podsuna

użytkownik zarejestrowany

Zainteresowani pracą w Avis? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia: http://www.avisbudgetgroupcareers.com/

Praca dla tych, co lubią być wykorzystywani. PEŁNA DYSPOZYCYJNOŚĆ (w tym Niedziele i Święta), a w przypadku serwisu jeszcze większa, bo ne wiem czym, skąd, kiedy i za co do domu wrócisz. Kredytowanie firmy, umowy śmieciowe. Nieważne czy to Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa. Cała ta korporacja taka jest. Ukrainiec mile widziany.... ;)

Tom Tom

Czytać DOKŁADNIE UMOWĘ!!! Wypożyczałem auto na lotnisku w Katowicach i tylko dlatego, że adres zameldowania mam w UK, kwotę za wynajem pobrało mi w GBP, pomimo, że płaciłem kartą polskiego banku z konta złotówkowego... Nie muszę chyba dodawać, że kurs bankowy jest najniższy z możliwych, przez co jestem w plecy 120 zł .... Papier przyjmuje wszystko

robero82

Hm jestem ciekaw jak to będzie a jednak pokusilem się na rozmowę rek. AT+kierowca może coś się zmieniło wszystko nagram dyktafonem bo widzę że są i uwagi oraz ostrzeżenia

Benek

Firmy nie polecam pracowalem jako agent techniczny atmosfera miedzy kierowcami super ale juz patrzac jak jest sie traktowanym przez (kerownictwo i menagerów ;) nawet ci reki nie podadza. wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk Placa nie adekwatna do odpowiedzialnosci i wykonywanych zadan( nie tylko jazda autem jestes od wszystkiego) traktuja cie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Piszecie ze fajna praca jazda autem itp to powodzenia Auta owszem nowe na poczatku fajnie ale z czasem zaczynasz dostrzegac co tu jest grane. Pracadla studenta ktory jest na garnuszku rodzicow i chce sobie dorobic na impezy

justme

pracownik jest tu tylko potrzebny do dorabiania firmy, najwygodniej jest zatrudnić na umowę przez agencję i niczym wiecej sie nie interesować a jak chcesz sie spytac o normalna umowe to jestes postrzegany jak osoba z innej planety, atmosfer w miarę w porzadku ale tym niesttey nie da się zapłacić rachunków, nie polecam

Ja

Glupoty piszecie. Kasa na konto zawsze w terminie. elastyczne godziny pracy, kasa nie jest zla jak dla zwyklego pracownika (9-10 zl/h netto). Poza tym nie jest ciezko bo samochody sa nowe i nic z nimi nie trzeba robic a jak ktos lubi jezdzic to sama przyjemnosc.

MD

Firma stacza się po równi pochyłej. Jeśli szukasz pracy to nie tu ! Chyba, że lubisz lizać klamki i kadzić różnego rodzaju tępym kreaturom. Ja już niedługo stąd odejdę i nawet się nie obejrzę !

ss

(usunięte przez administratora)Szkoda życia i nerwów !

Normalny

Widzę, że nic się nie zmieniło w tym syfie ! Jaki pan ( [usunięte przez moderatora] ) taki kram ! Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]

Harpun

Z dala od tej smutnej firmy ! Pracownicy pionu technicznego (kierowcy) jak i agenci wynajmu traktowani są jak gówno.Zarobki są żenujące a wymagania dotyczące pracowników wyżyłowane pod sam sufit.Zarządzanie załogą w pionie kierowniczym przypomina prywatny folwark zwierzęcy ( choć i świnie maja rozum , tamte świnie za grosz ) Nieco lepiej są traktowani poplecznicy kierownictwa (5-8 osób) które zasiedziały się w firmie i nie widzą siebie w innych rolach na innych scenach.Atmosfera wiecznego narzekania pełna przekleństw i wznoszenie rąk do nieba, z wyczekiwaniem na Bóg wie co.Polityka finansowa firmy w stosunku do pracownika to 1500 pln...wszystko bez wyjątku jest tam żałosne.

Byly pracownik

Firm nie wyplaca nadgodzin, jedynie daje mozliwosc ich odbioru (przymusowy urlop). To prawda, ze pracownicy techniczni sa najnizej. Firma ciagnie umowy smieciowe jak tylko sie da, do 3lat! Panuje przekonanie, ze najlepsza motywacja do pracy jest...uscisk prezesa. Zanujace.

alfabet
@Byly pracownik 05.11.2012, 17:25

Pisząc, że " kierownictwo z wynagrodzeniem potrafi się spóźnić ok 20dni i więcej" łgarz w żywe oczy. Bo od 15 lat wypłata wynagrodzenia nie spóźniła się nawet o jeden dzień. Kłamca

szybki

Czytam opinie i chwytam sie za głowe :O Te opinie sa kreowane widocznie przez kierownictwo. Zainteresowanych pracą w tej firmie proszę sprawdzcie sobie i porownajcie sobie opinie Avis i Europcar w całym serwisie gowork.pl. Interesujaco podobne. Ściema i [usunięte przez moderatora] z grzybnia. Faworyzowanie ludzi zasiadajacych przy biurkach, tzw agenci techniczni są najgorszym ścierwem zatrudnionym na umowe zlecenie zarabiajacym 1500 brutto. Osobiście miałem przyjemność (lub nie) pracować w Europcar Katowice - Avis Katowcie, tu nic nie działa jak powinno, kierownictwo z wynagrodzeniem potrafi się spóźnić ok 20dni i więcej. Jeżeli ktoś myśli że zarobi krocie to jest w grubym błędzie, stawki godzinowe na najniższym poziomie - jeśli kierowca ma za dużo godz. (średnio ok 100) zostaje wysyłane na wolne, tak aby nikomu nie było zbyt dorze. W tej firmie nie ma żadnej możliwości rozwoju, pracownicy traktowani są jak maszynki do zarabiania pieniędzy dla korporacji. pracując przez 2 tyg po 13h na dobe dostajejsz 2 t

Zostaw opinię o Avis - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avis