Nes-Com

Rybnik

Opinie o Nes-Com

bez komentarza

Firma niegodna podjęcia w niej pracy. Szef nie mający pojęcia o komputerach (księgowy), na każdym kroku neguje wiedzę pracowników i podważa ich decyzje. Każde swoje niepowodzenie zwala na podwładnych. Pracuje się w atmosferze zastraszenia i nerwowości. Nie można polegać na przełożonym, w żadnym względzie - nie jest w stanie nic doradzić, czy też pomóc. Wyznaczane są złe priorytety, 10 razy dziennie, bezpodstawnie, zmieniane są wytyczne co do kolejności realizowanych zleceń. Kiedy realizuje się polecenia szefa, łatwo wpaść w niezłe ( usunięte przez administratora ), ponieważ przekręca zamówienia klientów i zmienia za nich specyfikację - prowadzi to do nieprzyjemności i problemów. NISKA PŁACA( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Nes-Com - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nes-Com