Budmasz Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Budmasz Sp. z o.o.

Julita

@de masz rację, że umowa o pracę jest ważna. Z ogłoszenia o pracę kierowcy wynika również, że jest terminowość wypłat, która też jest bardzo ważna. Może ktoś z Was będzie zainteresowany posadą Kierowcy z kategorią C+E w transporcie międzynarodowy, skoro Budmasz oferuje tak dobre warunki pracy?

de

O rany umowa o pracę to super rozwiązanie dla każdego pracownika. Przecież to się wiąże z odpowiednimi socjalami, dają tutaj jeszcze jakieś ubezpieczenia na życie dla każdego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiesz jak wyglądają umowy w firmie Budmasz Sp. z o.o. i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Budmasz Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmasz Sp. z o.o.