Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Stare Olesno

Opinie o Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

MEBLE ELBLĄG

Witam, z niepokojem przeczytałem opinie z 2013 roku i bacznie obserwowałem cały proces od dostawy do zakończenia montażu. Prawdopodobnie firma rzeczywiście wyciągnęła wnioski i pozbywając się niektórych pracowników, postawiła na kompetencje i normalne relacje. Oprócz dodatkowej dostawy 2 kolan d o rurociągu, nie mam zastrzeżeń do przebiegu prac i atmosfery. Pracownicy montażu, a zwłaszcza nowy elektryk bardzo komunikatywny, rzeczowy i kompetentny. Polecam!

Odp.
@MEBLE ELBLĄG 07.07.2016, 18:17

2 kolana do rurociagu ? Ja jak sprzedawałem systemy odpylania potrafiłem gratis dać 100 kg rur jak brakło. Ta firma nie miała monterów tylko podwykonawców aby ciąć koszty. Co do samej instalacji to specjalista zauważy pewne braki technologiczne, które moim zdaniem dyskwalifikowały ich technologie. Patrząc na rynek firm to w Polsce sa 3-4 firmy, które wiedza jak budować takie systemy, reszta to blaszani czarodzieje i półśrodki, no ale stolarze sami sobie winni bo zawsze drogo drogo drogo. Najbardziej do dziś śmiać mi sie chce z blaszanych silosów.

polskie meble

Jestem po zakończonym montażu i uruchomieniu. Firma jednak wyciągnęła wnioski i posiada już nowych montażystów i elektryka, teraz wyglądało to dużo bardziej profesjonalnie. Z tego co wiem nie pracuje już poprzedni monter i elektryk, którzy wcześniej u mnie byli i wyszło im to na lepsze, ponieważ teraz były osoby komunikatywne a nie zarozumiałe jak poprzednio.Z terminem przeciągnęli co prawda o 2 dni, ale chociaż się starali....

Miś Mebel

Wycofuje moją dobrą opinie. Katastrofa przez duże K>>>

Norco

Tak to prawda ta firma to porażka. Najlepiej omijać z daleka. Nic dodać nic ująć.(usunięte przez administratora)Nie polecam

Miś Mebel

Jestem po zakończeniu prac. System zmontowany bardzo szybko, dodatkowo ekipa monterska podpowiedziała parę rozwiązań które wykorzystam w przyszłości polecam !!

hala

Ostrzegalismy tą firme NESTRO aby nie sprzedawala odpylania do ML MEBLE, bo sie skonczy oczernianiem i przesuwaniem zakonczenia budowy, tak jak to mialo miejsce w przypadku hali ktorej do dzis nie rozliczyli. NIE POMYLILIŚMY SIĘ!

ML MEBLE

Krótko mówiąc katastrofa. Ekipa monterska to jakaś zgraja(usunięte przez administratora)ciągle narzekających jak to ich firma robi w konia. Nic dziwnego zresztą podobnie traktują moją firme. NIE POLECAM

meble

Witam, jestem właśnie po zakończonym montażu instalacji odpylania przez NESTRO. Wyszło dobrze, owszem monter raz się zmienił ale ten który przyjechał był też OK. Zobaczymy po jakimś czasie jak system będzie pracował i czy będziemy zadowoleni. Na dziś mogę napisac, że wszytsko przebiegło sprawnie i terminowo...pozdrawiam

nick

Nestro to jedna z firm która nie traktuje poważnie swoich klientów , a także swoich pracowników np. do mnie na budowe za każdym razem przyjeżdza inny monter więc to chyba jest powód by nie ufać tej firmie.Niemiecka Solidność śmiech na sali i deszcz rdzy z mojego silosu.NIE POLECAM

Zostaw opinię o Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Stare Olesno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe